Dámske prstene

Strieborné a zlaté prstene - ideálny darček pre každú ženu

V našom rozprávkovom sortimente dámskych prsteňov nájdete prsteň pre každý outfit a príležitosť. Či už je to niečo naozaj výnimočné, ako sú vaše zásnuby alebo svadba, alebo možno jednoducho hľadáte nový lesklý kúsok do svojej zbierky. Nech už hľadáte čokoľvek, máme pre vás široký sortiment úžasných dámskych prsteňov. Ste pripravený opýtať sa tú otázku? Sme tu, aby sme sa uistili, že s dokonalým zásnubným prsteňom dostanete tú správnu odpoveď.

Dámske prstene - oslnivý doplnok k ženskému štýlu

Máme obrovskú škálu tém a štýlov prsteňov, aby sme uspokojili vkus každého. Od jednoduchých pásikov až po očarujúce prstene pre tých, ktorí uprednostňujú sofistikovaný vzhľad. Máme tiež nádherné dámske strieborné prstene a extravagantnejšie prstene pre tých, ktorí uprednostňujú vzhľad viac ako jedného kameňa na prste. A pre trochu dobrého pocitu, máme výber úžasných produktov a značiek. Nebude ťažké skombinovať tento malý doplnok s vašim outfitom.

Dámske prstene - ženská voľba pre všetky príležitosti

Život je plný zvláštnych príležitostí, míľnikov a osláv, ktoré rozjasňujú naše dni a prinášajú lásku a radosť do našich sŕdc. Niektoré z týchto príležitostí sú tradične poznačené darovaním šperkov.

Jednou z najvýznamnejších príležitostí je zasnúbenie páru, ktorý sa má vziať. V našej kultúre je tradičné obdarovanie budúcej nevesty prsteňom.

Diamanty sú najlepším priateľom ženy, spieva v jednej pesničke Marilyn Monroe. Prečo si svojho najlepšieho priateľa nevybrať? Ten, ktorý si vyberiete, závisí úplne od vášho osobného vkusu. Čo sa vám páči - niečo jednoduché alebo niečo prepracované, niečo veľké a pôsobivé, alebo niečo malé a subtílne, niečo okrúhle, hranaté, alebo oválne...? Možnosti sú prakticky nekonečné.

Strieborné dámske prstene - jedinečný spôsob, ako prejaviť svoju náklonnosť

Či už sa obliekate na špeciálnu príležitosť alebo sa len chcete ozdobiť nejakými šperkami, aby ste sa cítila kráľovsky, máme široký výber plný fascinujúcich vzorov a skutočne štýlových možností, ktoré ulahodia každému vkusu. Spárujte svoje prstene ku každému outfitu prácou s farbami a tónmi. Napríklad, ak radi nosíte bielu a iné svetlé farby, naše strieborné dámske prstene vám môžu najlepšie sadnúť alebo, čo tak jedinečný prsteň z bieleho zlata, ktorý skutočne zvýrazní váš vzhľad. A ak radi nosíte čierne a zemité tóny, potom naše pozlátené prstene budú harmonicky ladiť s teplejšími farbami. Ak však hľadáte niečo o trochu svetlejšie, naše obrúčky zo žltého zlata určite vyniknú a zaujmú. Keď už hovoríme o štýle, dámske zlaté prstene z ružového zlata sa skutočne presadili ako jedna z najtrendovejších možností pre moderné šperky.

Dámske obrúčky – často kladené otázky

Aké sú veľkosti prsteňov?

V každej krajine sú iné, avšak nie je ťažké zistiť svoju veľkosť. Ak s tým máte problém, môžete sa opýtať v zlatníctve.

Než začnete merať, vyberte si prst, na ktorom chcete prsteň nosiť. Prsty na vašej dominantnej ruke bývajú väčšie ako prsty na nedominantnej ruke, preto na to pamätajte pri meraní veľkosti prsteňa.

Pred meraním sa uistite, že váš prst má normálnu veľkosť. Chladné počasie môže spôsobiť, že sa vaše prsty trochu zmenšia, zatiaľ čo zadržiavanie tepla, alebo vody spôsobené jedlom, liekmi alebo chorobou môže spôsobiť opuch prstov.

  1. Vezmite si kus nite alebo povrazu a omotajte si ním spodok prsta.
  2. Perom označte miesto, kde sa niť alebo šnúrka najskôr prekrývajú.
  3. Natiahnite dĺžku šnúrky pozdĺž pravítka alebo krajčírskeho metra a zmerajte dĺžku v milimetroch.
  4. Vyznačené rozmedzie udáva veľkosť vášho prsteňa.
Aký zásnubný prsteň si vybrať?

Ak diamanty nie sú jej štýl, tak prečo nezvážiť smaragd alebo zafír? Máme ohromujúce zásnubné prstene, ktoré vám pomôžu predniesť dokonalú ponuku a nádherné svadobné obrúčky, ktoré vám pomôžu uzavrieť svadobný sľub na váš veľký deň. Či už dávate prednosť niečomu tradičnejšiemu, potom naše obyčajné a jednoduché snubné prstene z bieleho zlata budú vyzerať elegantne a noblesne, zatiaľ čo diamantové snubné prstene a veľké dámske prstene jej dodajú tú iskru, vďaka ktorej zostane bez slov, ale nebojte sa - samozrejme dostanete svoje " áno".