Dámske dáždniky

Zoradiť
Cena
Výrobcovia
Farba
Produkty: 26

Na jeseň a jar - dámske dáždniky

Uviaznutie v daždi bez dáždnika je zriedka romantický scenár spievania v daždi, aký ste si predstavovali alebo videli v televízii. Namiesto toho, aby ste sa schovali pod lešenie alebo sa postavili do obchodu, kým sa neprevalí búrka – zaobstarajte si dáždnik. Dáždniky sú dostupné v širokej škále farieb, štýlov a dizajnov. Používajú sa ako ochrana pred dažďom alebo slnkom. Slovo dáždnik pochádza z latinského slova umbra, čo znamená tieň alebo úkryt. Ľudia vždy hľadali úkryt pred dažďom. Vďaka tomu je dáždnik starodávnym predmetom, ktorý má viac ako 5000 rokov. V starovekej Číne existujú stopy podobných predmetov z obdobia takmer 3500 rokov pred naším letopočtom. Hlavne v premenlivých obdobiach, ako je jar a jeseň – nič vás neprekvapí. Môžete použiť dámsky dáždnik aj, ako módny doplnok alebo si zlepšiť náladu pestrými farbami.

Farebné a vzorované, či priehľadné – také sú dáždniky

Každý to z času na čas potrebuje: dáždnik. Hlavne, keď je obloha sivá a zem plná mlák? Čo tak niečo viac ako typický dáždnik? V ponuke nájdete praktické, krásne a špeciálne dáždniky, ktoré urobia každý šedý deň o niečo pestrejším. Originálne dáždniky si môžete kúpiť online, ako darček alebo ich samozrejme použiť sami.

Najnovší dáždnikový trend sa šíri Európou: priehľadný dáždnik, a to nielen pre ich moderný vzhľad, ale aj preto, že umožňujú ľuďom vidieť, čo je okolo nich cez kvapky dažďa, ktoré na ne padajú. Premeňte upršaný deň pochmúrneho počasia na očarujúci zážitok so značkovými dáždnikmi. Tento darček určite vynikne z davu!

Nájdite módne dáždniky v predajni MODIVO

Teplé počasie, ostré slnko a krásu prebúdzajúcej sa prírody môžu občas zmeniť silné prívalové dažde. Počasie nemá zlé nálady, no len málokto rád zmokne až na kožu. Práve, preto je čas zaobstarať si kvalitný a krásny dáždnik. Dáždniky od známych značiek zaručia, že zostanete v suchu a užijete si prechádzku v daždi. Každý by mal mať dáždnik. To platí aj pre tých, ktorí cestujú väčšinou autom. Dáždniky od najlepších firiem majú množstvo výhod. Za ich kvalitu je vždy zodpovedný výrobca, inak budú jeho produkty jednoducho nereklamované. Navyše značka, ktorá rešpektuje samú seba a snaží sa získať, čo najviac pozitívnych recenzií, vždy vyberá len tie najlepšie materiály. Dámske dáždniky- štýlové modely so širokým výberom farieb a rôznych dekoratívnych prvkov. Pánske sú v tmavých prevedeniach pre elegantný vzhľad.
Na stránke Modivo nájdete skvelý výber kvality, plný farieb a veľkostí.

Dáždniky – často kladené otázky

Automatický dáždnik alebo klasický dáždnik - ako sa líšia?

Skladací dáždnik, niekedy nazývaný kompaktný automatický dáždnik alebo malý dáždnik, pozostáva zo skladacieho rámu a skladacej centrálnej tyče, ktorá sa dá zmrštiť na kompaktnú veľkosť. Tento štýl dáždnika do dažďa je skutočne dostupný v obrovskom rozsahu veľkostí. Dámske skladacie dáždniky silné vás dokonca ochránia proti vetru a keď treba vložíte ich naspäť do tašky.Klasické dáždniky majú neskladaciu palicu, niekedy nazývanú rovná. Klasický dáždnik alebo golfový dáždnik, je vyrobený z priebežnej palice a v zatvorenom stave je výrazne dlhšia ako skladací dáždnik.

Koľko váži dáždnik?

 Mnoho dobrých dáždnikov zvyčajne váži asi 0,5 kg až 2kg a meria okolo 30-50cm na dĺžku, keď je zatvorený. Či už ide o prudký dážď alebo intenzívne slnečné lúče, mať po ruke cestovný dáždnik môže zmeniť váš deň. Ak nie ste pripravení, pravdepodobne skončíte v priebehu niekoľkých minút premočený alebo extrémne spálený. Od výletu do nového mesta až po každodenné dochádzanie do práce, kvalitný dáždnik má mnoho výhod. Mnohé dáždniky sú malé, ľahké a kompaktné, vďaka čomu sú najlepšími spoločníkmi na cesty na krátke aj dlhé cesty. Môžete si ho zastrčiť na bok batohu, do dverí auta alebo na spodok kufra bez toho, aby to bolo bremeno – často zabúdate, že tam je, kým sa počasie drasticky nezmení.