Produkty: 1 397
Zobraziť ID verzie

Dámske džínsy – must-have kúsok v šatníku každej ženy

Džínsy sa držia na vrchole rebríčka popularity. Ak sa opýtate žien, aké nohavice nosia najradšej a najčastejšie, drvivá väčšina odpovie, že uprednostňuje dámske džínsy. Prečo? Džínsy nemusia byť najpohodlnejším typom nohavíc, ide však o ten najuniverzálnejší kúsok, ktorý môžete ľubovoľne štylizovať s rôznym ďalším oblečením. Možností kombinácií je tak nekonečný počet. Samozrejmosťou je aj široká ponuka rôznych strihov a štýlov, ktoré jednoducho sadnú každej postave. Môžete staviť na dámske džínsy slim fit, džínsy s rovným strihom aj širokým strihom. Siahnuť môžete po zvonových džínsových nohaviciach, po džínsoch s nízkym, stredným aj vysokým pásom. Všetko záleží iba na vašich preferenciách.

Dámske džínsy - ikonické nohavice, ktoré nikdy nevyjdú z módy

Dámske džínsy sú nadčasový kúsok, ktorý vo vašom šatníku pobudne pokojne aj niekoľko rokov. Vďaka vysoko kvalitným materiálom dámske džínsové nohavice nestratia svoje čaro ani po tom, ako ich niekoľkokrát vyperiete. Ikonické nohavice navyše môžete nosiť nielen na posed s priateľmi, ale tiež do práce či na rande. Pri vhodnom výbere strihu tieto dokonalé nohavice zvýraznia prednosti vašej postavy a ukryjú jej nedostatky. Samozrejmosťou je aj široká škála farieb. Či už preferujete klasické vyblednuté, šedé dámske džínsy, detailné vzory, dámske čierne džínsy alebo elegantnú bielu, výber rôznych odtieňov vás zaručene nesklame.

Dámske slim fit džínsy – úspešné outfity na každý deň pre odvážne a sebavedomé ženy

Odvážne dámske slim fit džínsy obopnú vaše nohy ako druhá koža a zvýraznia ich tvar a dĺžku. Slim fit džínsy sú dostupné v rôznych odtieňoch od tradičných až po extravagantné, a v rozličných dĺžkach. Siahnuť môžete po džínsoch siahajúcich po členky alebo po dlhých slim fit džínsoch. Dámske slim fit džínsy môžete kombinovať s rôznymi odvážnymi kúskami. Zaujímavú štylizáciu vytvoríte v kombinácii s elegantnou blúzkou alebo topom. Celý outfit doplníte o lodičky a môžete sa vybrať pokojne aj na pracované stretnutie. Odvážny biznis look dosiahnete aj pri kombinácii výrazných červených džínsov s jednoduchým čiernym rolákom a elegantným sakom. Formálny a zároveň úspešný charakter majú tiež dámske čierne džínsy doplnené o blejzer, sveter alebo blúzku.

Džínsové nohavice - elegantný ležérny štýl ideálny pre odvážne a elegantné ženy

Džínsové nohavice pôsobia ležérne a každému looku pridávajú na uvoľnenosti. V kombinácii so správnym kúskom môžu vyzerať elegantne aj odvážne. Z džínsových nohavíc sa medzi ležérne a uvoľnené kúsky radia takzvané boyfriendy, pre ktoré je typický voľnejší strih. Žensky a romantický strih s elegantným nádychom ponúkajú zas bootcut džínsy, ktoré sú jednoducho kombinovateľné napríklad s bohémskym alebo etno štýlom. Pre bootcut džínsy je typická rozšírená spodná časť. Odvážnym a zároveň atraktívnych dojmom pôsobia aj skinny fit dámske džínsy, ktoré vás obopnú ako druhá koža.

Dámske džínsové nohavice - často kladené otázky

Ako si vybrať dámske džínsy?

Vyberte si džínsy, ktoré vyhovujú vašej postave. Džínsy s vysokým pásom zvýraznia váš ženský pás, džínsy so stredným pásom opticky zmenšujú brucho, džegínsy predĺžia vaše nohy, boyfriend džínsy zas pôsobia uvoľneným dojmom. Už si iba stačí vybrať také, ktoré s vami najviac rezonujú.

Dámske slim fit džínsy – čo to znamená?

Dámske slim fit džínsy kopírujú ženskú postavu. Sú ideálne pre ženy štíhlych aj plnších tvarov. Hrubší materiál a výber vhodného odtieňa dokážu ukryť aj nedostatky postavy.