Košíky

Zoradiť
Cena
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Určenie
Produkty: 59
Zobraziť ID verzie

Plážové tašky - funkčný doplnok

Počas leta je dovolenka na pláži nevyhnutnosťou. More, slnko, piesok, palmy, krásna farba pokožky a samozrejme dostatočne veľká plážová taška, do ktorej sa vám zmestí všetko potrebné. 

Plážová taška sa stane vaším funkčným doplnkom, no len v prípade, že vyberiete správnu veľkosť. Dôležitý je priestor na uterák, dostatok tekutín, opaľovací krém, knihu, telefón, slúchatka a iné drobnosti. Preto musí byť plážová taška veľká a priestranná.

Funkčná plážová taška by mala mať dostatok vreciek či už vnútorných, alebo vonkajších. Verte, že sa vám nebude chcieť prehrabávať vo veciac niekoľkokrát za deň, aby ste našli balzám na pery, krém alebo telefón. Systematické uloženie vecí do priehriadok a vreciek vám ušetrí čas a energiu. Vonkajšie vrecká sú rovnako dôležité ako vnútorné, poslúžia na odloženie fľaše, opaľovacieho krému alebo iných vecí, ktoré nechcete mať vovnútri.

Pletené plážové tašky - prírodné a ručne vyrobené na cestovanie aj do prírody

Pletené tašky na pláž sú skvelou ekologickou a štýlovou variantou. Výhodou je aj ich odolnosť a to, že jemné slamené tašky pôsobia dokonale žensky a krásne nimi dotvoríte svoj outfit. Ľahko z nich vysypete všetok piesok, ktorý sa v nich nebude zachytávať tak, ako by tomu bolo pri plátenke.

Ak sa vám ale do plážovej tašky nechce investovať veľa peňazí, rozhodnite sa pre basic bavlnenú plátenku. Neopomenuteľnými plusmi sú najmä široký výber, ľahkosť a veľkosť. Nezabudnite ani na nízku náročnosť na údržbu - rýchlo ich vyperiete a vysušíte.

Pri taškách, ktoré chcete nosiť na pláž, sa vyhnite koženému materiálu. Pôsobenie slanej vody, piesku a slnka kožu ničí a "kradne" jej lesk.

Plážové tašky - doplnok letného stylingu

Po zvážení veľkosti, funkčnosti a materiálu plážovej tašky je na rade výber dizajnu. Letná dovolenka je ideálny čas na nosenie najlepších kúskov zo šatníka, ktoré nenosíte až ak často. Alebo nemáte odvahu? Tašku zlaďte k plavkám, šatám alebo k tunike.

Rozhodnite sa pre extravanganciu, farebné kontrasty a netradičné kombinácie, pre ktoré je leto ako stvorené. Neváhajte zvoliť rôzne aplikácie, flitre alebo trblietky.

Ak inklinujete k minimalizmu, uprednostite decentnosť. Čierna taška na pláž môže byť stávkou na istotu.

Plážové tašky - vyniknú na pláži

Plážová taška si vyžaduje vysokú mieru kvality, nakoľko ju nezaťažujú len vaše veci, ale aj slnečné lúče, piesok, vlhké a slané prostredie. Pokiaľ chcete kabelu len na jednu sezónu, na tento fakt nemusí prihliadať.

Ak však zmýšľate viac ekologicky a snažíte sa udržiavať si minimalistický šatníu, kúpte si jednu kvalitnú plážovú tašku Guess, ktorú budete mať na niekoľko sezón. 

Náš tip: Vždy sa uistite, že rukoväť plážovej tašky je dostatočne pevná. Na mnohých taškách na pláž sa po niekoľkých použitiach zlomí.

Plážové tašky - často kladené otázky

Plážová taška - akú veľkosť si vybrať?

Ideálna veľkosť plážovej tašky je stredná až veľká. Pohodlne si zo sebou vezmete uterák, knihu, dostatok vody, opaľovací krém a iné drobnosti.

Dámske plážové tašky - akú farbu?

Pri kúpe plážovej tašky sa neobmedzujte len na neutrálne farby. Počas dovolenky na pláži si doprajte aj pestrejšie farby. Ak sa cítite odvážne, môžete sa dokonca inšpirovať zdobenými a extravagantnejšími plážovými taškami Guess.