Hľadať značku, produkt, štýl

Dámske náramkové hodinky

Zoradiť
Farba
Cena
Výrobcovia
Typ produktu
Pohlavie
Spracovanie bižutérie
Určenie
Produkty: 538

Pozrite si jedinečné hodinky dostupné v predajni MODIVO

Hodinky ľudia využívajú nielen na sledovanie času, ale slúžia aj ako zaujímavý doplnok. Okrem prsteňov a náušníc sú luxusné hodinky skvelá vec, do ktorej sa dá investovať. V skutočnosti je všeobecne akceptovaný ako módna položka. V súčasnosti muži aj ženy uprednostňujú nosenie hodiniek ako symbol statusu a módny prvok. Ak ste nedávno investovali do nových alebo luxusných hodiniek, určite sa nimi budete chcieť pochváliť! Ako to zvládate? Na začiatok, aký remienok majú vaše hodinky? Väčšina remienkov hodiniek je kožená alebo kovová. Hodinky s koženým remienkom sú spravidla krajšie ako hodinky s kovovými remienkami. Záleží však aj na detailoch. Navyše čierna koža vyzerá formálnejšie ako hnedá koža. Myslite na koktailové večierky a gala večere. A, čo zlato a striebro? Tieto farby hodiniek zvyčajne dopĺňajú klasický biznis vzhľad. Či už je to košeľa a oblek alebo blúzka a sukňa, doladíte to svojimi zlatými alebo striebornými náramkovými hodinkami. Považované za spoločenské hodinky si ich môžete úplne „obliecť“ na luxusnejšiu príležitosť. Elegantné dámske hodinky na náramku nájdete na Modivo – vyberte si napríklad dámske hodinky na striebornom náramku alebo dámske hodinky na náramku s kubickým zirkónom.

Hodinky na náramku sú štýl, ktorý nevymiera

Vkus a štýly sa vyvíjajú a dnešné hodinky sú často ukážkou inovatívneho dizajnu, ako aj technickej odbornosti. Najlepšie spoločenské hodinky spájajú outfit. Sú konečnou povrchovou úpravou. Iste, nikdy by nemali upútať pozornosť. Myslite skôr na herca vo vedľajšej úlohe ako na hviezdu šou. Ale aj herci vo vedľajšej úlohe zažiaria a tie najlepšie hodinky určite upútajú pozornosť ľudí – len bez toho, aby to bolo príliš dramatické. To, čo robí výnimočné spoločenské hodinky, je dosť nepolapiteľné, a preto je výber tých najlepších hodiniek pre vás trochu problém. Vieme, aké ťažké môže byť vybrať si večerný outfit, ktorý je nielen dokonalý, ale aj ladí s vaším obľúbeným doplnkom. Dámske hodinky na náramku vnesú do vášho outfitu iskru a harmóniu, aby ste oslávili radosť z toho, že sa môžete večer opäť stretnúť.

Vyberte si hodinky, ktoré dokonale doladia váš večerný outfit

Dámske hodinky pomáhajú pozdvihnúť štýl a osobnosť človeka. Existuje čas a miesto pre rôzne štýly hodiniek a je ľahké zistiť, či sa hodinky, ktoré nosíte, hodia na danú príležitosť. Základným princípom spárovania hodiniek s oblečením je, aby sa formálnosť hodiniek zhodovala s formálnosťou hodiniek. Slovami ikony nadčasového štýlu Coco Chanel: ‚Jednoduchosť je základom každej skutočnej elegancie.‘ A nikde nie je táto múdrosť v oblasti obchodu tak výstižná ako, keď ide o tie najlepšie hodinky. Hodinky k šatám, určené ako doplnok k formálnemu oblečeniu, sú predovšetkým minimalistické. Estetický vzhľad je klasický a bez námahy šik. Dámske zlaté hodinky v klasickom štýle sa tiež perfektne hodia ku každému bežnému a formálnemu oblečeniu.

Dámske hodinky na náramku – najčastejšie otázky

Ako rozopnúť hodinky na náramku?

Rôzne hodinky vyžadujú rôzne spony a môže byť ťažké otvoriť ich, keď je to potrebné. Ide o uzávery náramkov, ktoré umožňujú otváranie a zamykanie remienka hodiniek. Zvyčajne sa vyrábajú pre remienky z nehrdzavejúcej ocele, čo je bežne používaný materiál pre väčšinu neformálnych a elegantných hodiniek. Takmer všetky populárne značky hodiniek používajú tieto zámky na zabezpečenie svojich hodiniek na zápästí. Nemali by ste použiť silu, ak si nie ste istý rozopínaním – obráťte sa na predavača, alebo predajňu po radu.

Hodinky na opasku alebo náramku - čo je pohodlnejšie?

Ak chcete klasický vzhľad a konvenčný vzhľad, mali by ste siahnuť po analógových hodinkách s koženým remienkom. Alebo hodinky s kovovým článkom tiež patria do kategórie hodiniek v klasickom štýle. Existujú stovky značiek, ktoré ponúkajú takéto hodinky s rôznymi farbami a dizajnom. Pohodlie závisí od vašej preferencie. Väčšina dievčat nosí spolu s hodinkami aj náramky alebo šperky, ktoré vyzerajú štýlovo. Vyberte si hodinky už na náramku, ohúria a záujmu svojou eleganciou – typické dámske hodinky na zlatom náramku a dámske strieborné hodinky na náramku sú veľmi populárne a môžete ich jednoducho zladiť s oblečením.