Dámske kabelky

Zoradiť
Cena
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Určenie
Veľkosť kabelky
Typ kabelky
Produkty: 7 799
Zobraziť ID verzie

Dámske kabelky na Modivo.cz - vyberte si ideálny model priamo pre vás

Dámska kabelka je viac než len spôsob, ako mať základné veci neustále pri sebe. Kabelky sú už desiatky rokov módnym doplnkom, a niekedy aj stredobodom celého outfitu. Či už uprednostňujete nosenie najnovšej kabelky od svetoznámych módnych návrhárov, alebo hľadáte jednoduchú a časom overenú klasiku, je dôležité nájsť tú správnu kabelku, ktorá doplní váš vzhľad a vyzdvihne váš štýl. V súčasnosti to vo svete módy nie je žiadny problém. K dispozícii je veľa rôznych štýlov a typov kabeliek. Na Modivo.cz ponúkame výber tých najlepších a najkvalitnejších kúskov od viac ako stovky svetových značiek a overených distribútorov. Svoju vysnenú značkovú kabelku tak u nás nájdu aj tie najnáročnejšie z vás.

Typy dámskych kabeliek

Klasická kabelka uľahčuje prenášanie všetkého od kľúčov cez fľašu s vodou, až po extra bundu. Dámska taška cez rameno je príjemnou variáciou klasickej kabelky. Pokiaľ preferujete voľné ruky, je pre vás tá pravá. Listová kabelka sa zase hodí na spoločenské udalosti, oslavy, či svadby. Je však skvelým pomocníkom aj pri bežnej prechádzke po meste. Jej o niečo športovejšou variáciou je dámska ľadvinka, ktorú si opášete okolo pása.

Pokiaľ hľadáte ideálnu tašku do práce, stavte na dámsku brašňu, do ktorej pohodlne vložíte aj počítač, alebo papiere. V tomto prípade však môže o niečo viac trpieť vaša chrbtica. Vyhnete sa tomu nosením dámskych ruksakov. Trh ponúka obrovské množstvo rôznych farebných a materiálových kombinácií. Preto určite nájdete aj vhodný dámsky ruksak do práce. Oblečenie na večernú jógu si zase pribaľte do svojej novej športovej tašky.

Ako si vybrať funkčnú a veľkú kabelku?

Keď hľadáte perfektnú kabelku, stavte na kvalitu, štýl a cenovú dostupnosť. Kabelka musí byť štýlová a funkčná, aby sa do nej zmestili všetky veci, ktoré denne potrebujete. Pri výbere vhodnej veľkosti sa preto najskôr zamyslite, aké veci so sebou denne nosíte. V prípade, že idete na prechádzku do mesta alebo na nákupy, väčšinou vám stačí menšia kabelka s priestorom na odloženie telefónu, kľúčov, peňaženky a vášho obľúbeného rúžu. Ak sa však chystáte do práce, možno si so sebou chcete vziať aj obed, fľašku s obľúbeným zeleným čajom, alebo práve rozčítanú knihu, ktorá vám spríjemní čas v hromadnej doprave. Pri výbere kabelky samozrejme dbajte aj na druh materiálu, z ktorého je kabelka vyrobená. Čím kvalitnejší materiál, tým menšia šanca, že látka pod náporom váhy povolí.

Kožené, semišové a látkové kabelky – ktorú si vybrať?

Druh materiálu je večným problémom pri výbere kabelky. Všeobecne však platí, že je dobré investovať do kabelky vyrobenej z kvalitnej kože, ktorá predĺži jej životnosť. Na bežné nosenie zvoľte klasickú, alebo lesklú kožu, ktorá sa jednoducho udržiava. Semišové kabelky budú zase vašim najlepším priateľom na rande, alebo na podujatí, kde je minimálne riziko ušpinenia. Semiš skvelo vyzerá napríklad na listových kabelkách cez rameno. Látková kabelka alebo dámsky ruksak zase môžu byť skvelým doplnením malej klasickej kabelky v prípade, že potrebujete so sebou vziať viac vecí, napríklad ak sa po práci chystáte ísť cvičiť.   

Často kladené otázky:

Aká dámska kabelka sa hodí na každodenné nosenie?

Na bežné nosenie zvoľte kvalitné kožené kabelky, ktoré sa dobre udržiavajú, a v prípade ich potreby ich môžete utrieť napríklad vlhkou handričkou. Veľkosť kabelky voľte podľa množstva vecí, ktoré so sebou denne nosíte.

Aká dámska kabelka sa hodí do lietadla?

Pri cestovaní je dôležitá najmä veľkosť kabelky a jej pohodlnosť. Najideálnejšou voľbou je dámsky ruksak, alebo športová taška skombinovaná s malou crossbody taškou.