Kožené šaty

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Dĺžka
Rukáv
Výstrih
Produkty: 35
Zobraziť ID verzie

Kožené šaty – nevyhnutnosť každej štýlovej ženy

Koľko šiat vlastníte? Pravdepodobne desiatky. Či už sú to spoločenské šaty alebo malé čierne šaty, nemožno poprieť skutočnosť, že sú určite neuveriteľne štýlové a pohodlné. A hoci na tradičných šatách vyrobených z bavlny alebo bavlnených zmesových látok nie je nič zlé, mali by ste zvážiť investíciu do kožených šiat, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitnej pravej kože. Sú totiž dokonalým doplnkom šatníka každej ženy, a to aj vďaka svojej jedinečnosti. Pravdepodobne neuvidíte príliš veľa iných žien v kožených šatách. Zároveň vám dajú priestor výrazne sa odlíšiť od ostatných.

Výhodou nosenia dámskych kožených šiat, ktorú vám pravdepodobne nezaručí žiadny iný materiál je, že sa vďaka vašej telesnej teplote prispôsobia tvaru vášho tela. Vďaka tomu vašu postavu nádherne vytvarujú. Samozrejme, tento efekt dosiahnete iba v prípade, že si vyberiete šaty vyrobené z pravej kože. Ak sú šaty vyrobené z umelej kože alebo iných nekožených materiálov, môžu vám byť o niečo  voľnejšie.

Dámske kožené šaty - nadčasová móda, ktorá vám umožní cítiť sa zmyselne a elegantne

Kožené šaty sú veľmi nadčasové. Nosia sa už mnoho desaťročí a očakáva sa, že tak skoro nezmiznú. Koža samotná je jednou z najstarších textílií na svete. Kožené oblečenie však vo svete módy momentálne zaznamenáva znovuzrodenie a stáva sa čoraz populárnejšou alternatívou k tradičným štýlom, na ktorú si trúfnu len tie odvážnejšie z nás.

Taktiež, dámske kožené šaty už dávno nie sú len záležitosťou čiernej a hnedej farby. Sú to nepochybne dve z najobľúbenejších farieb kožených šiat, ale tieto šaty už nájdete aj v zelenej, žltej, červenej, fialovej, levanduľovej, modrej a desiatkach ďalších farieb. Môžete si tak vybrať šaty, ktoré sa vám budú páčiť, a v ktorých sa budete cítiť atraktívne.

Kožené šaty - vysnívaný outfit na pracovné stretnutie alebo do mesta

Koža je momentálne všade, kam sa pozriete. Po tom, čo sa objavila na všetkých prehliadkových mólach sveta, doslova každá značka zapracovala kožu do svojich jesenných a zimných kolekcii. Veľkou otázkou však je, môžete nosiť kožené oblečenie aj do práce? Áno. Za predpokladu, že sa vyhnete čomukoľvek, čo je príliš tesné alebo príliš krátke. Tieto šaty môžu byť skvelé pre mnohé neformálne alebo kreatívne prostredia. V prípade formálnych a konzervatívnych kancelárií by ste mali byť opatrná. Zvoľte elegantne strihané kožené šaty s krátkym rukávom a dlhšou sukňou. Hlavným cieľom je integrovať kožu do vášho profesionálneho šatníka spôsobom, ktorý nikoho v kancelárii nenúti pýtať sa vás, kde ste zaparkovali svoju novú motorku.

Zvážte tiež napríklad kombináciu klasického trenčkotu a lichotivých puzdrových šiat s koženými lemami alebo vreckami. Tmavá zelená, karamelová, vínová alebo čokoládová hnedá koži dodávajú sofistikovaný vzhľad. Čierna koža môže na konzervatívnom pracovisku občas pôsobiť provokatívne.

Dámske šaty – často kladené otázky

Ktoré dámske kožené šaty sú vhodné na každý deň?

Ktorékoľvek si vyberiete. V prípade voľby kožených šiat do práce dodržiavajte pravidlá spomenuté vyššie. Pokiaľ sa však chystáte do mesta alebo na obed, fantázii sa medze nekladú. Záleží len od toho, či chcete pôsobiť viac sexy, elegantne, alebo sa túžite zahrať na rebelku.

Ako si vybrať veľkosť kožených šiat?

Nájsť správnu veľkosť je pri kožených šatách obzvlášť problematické najmä z dôvodu obrovských rozdielov vo veľkosti medzi jednotlivými značkami. Je pravda, že vždy si môžete šaty vyskúšať, aby ste zistili, či sedia, a v prípade nespokojnosti ich vrátiť. O niečo jednoduchšie je však správne sa zmerať a porovnať svoje miery s veľkostnou tabuľkou danej značky. Pamätajte, kožené šaty sa vám vždy prispôsobia.