Dámske zimné bundy

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Materiál oblečenia
Dĺžka
Prispôsobenie
Produkty: 1 696
Zobraziť ID verzie

Zimné bundy - vyberte si správny model a buďte v teple aj počas mrazivých dní

V zimnom období si dokážete ako zvládate umenie nakupovania. Výber dokonalej dámskej zimnej bundy nie je prechádzkou ružovou záhradou. Stalo sa vám už, že ste na kosť premrzli, alebo ste si kúpili bundu, v ktorej vyzeráte ako v spacáku a aj tak poď ňou musíte nosiť vrstvy navyše, aby vás zahriala? Ak ste odpovedali áno, poradíme vám, ako sa tomu tento rok vyhnúť.

Vo vašom šatníku by nemal chýbať vlnený kabát, ktorý je teplý, nadčasovo štýlový a elegantný. Skvelým materiálom je aj kašmír (z kašmírovej kozy), mohér (z angorskej kozy), angora (z angorského králika), ťavia srsť, lama, alpaka, vikuňa a iné. Svoju výbavu ale doplňte aj bundou na zimu, ktorú využijete, keď sa budete chcieť cítiť pohodlne a športovo.

Zimné bundy - pohodlie na každý deň, do mesta aj do práce

Dámske zimné bundy musia poskytovať dostatok priestoru na ostatné vrstvy, a to nielen v oblasti trupu. Dôraz klaďte na dostatočne široké ramená a chrbát. Nedostatok miesta na svetre alebo mikiny pod bundou je tá najobmedzujúcejšia a najnepohodlnejšia vec na svete. Všetko pod bundou sa bude krútiť a vám sa bude zdať, že máte namiesto rúk plnené klobásy, ktorými môžete hýbať len dopredu a dozadu, a aj to len obmedzene.

Vždy sa uistite, že má bunda na zimu dostatok vreciek a hlavne dve základné, aby ste si mali kam schovať ruky a rukavice, keď sa budete predierať snehom.

Zamyslite aj nad tým, čo vám vyhovuje na základe vašej postavy. Iný strih bundy sa hodí nízkej postave a iný zasa vysokej. Takto si najlepšie vyberiete dĺžku bundy (po lýtka, po kolená), to, či chcete kapucňu alebo golier a v poslednom rade aj zapínanie. Ideálne je, ak má bunda zips aj gombíky.

Značkové dámske zimné bundy od špičkových výrobcov na Modivo.sk

Značkové dámske zimné bundy zabezpečia, že vám bude teplo (aspoň v rámci možností) aj v tých najchladnejších mesiacoch. Pozorne si prečítajte každý popisok. Vždy sa vyhnite lacnému akrylu a dajte si pozor na "vlnené" zimné bundy, ktoré obsahujú len nepatrné percento vlny a 80 % nylonu a spandexu. Polyester vás v snehovej búrke nezahreje a navyše ani neodvádza pot od tela. V našej ponuke určite nájdete cenovo dostupné vlnené varianty.

Pri výbere kvalitnej zimnej bundy vám dáme jednu základnú radu. Obrňte sa trpezlivosťou. Ak chcete nájsť kvalitný kúsok, ktorý vás bude hriať niekoľko rokov, vyhraďte si na to dostatok času a odhodlania.

Dámske zimné bundy - často kladené otázky

Aké sú módne dámske zimné bundy?

Mnohé dámske zimné bundy majú tendenciu smerovať k neforemnosti. Stále vás zachránia štýlové detaily, vďaka ktorým budete aj v bunde na zimu vyzerať dobre. Skúste vlnené bundy inšpirované pánskym štýlom alebo bundy doplnené o umelé kožušiny na kapucni, vreckách a rukávoch. Na niektorých postavách vyzerajú dobre aj bundy s dĺžkou po kotníky.

Akú dámsku zimnú bundu si kúpiť?

Najlepšie zimné bundy pre ženy sú tie, ktoré vás udržia v teple. Keď prídu najchladnejšie zimné mesiace, je čas na poriadnu bundu. Vyberajte zimné bundy plné páperia (alebo syntetickej náhrady) s poriadnou kapucňou. Dôležitá je kvalita a to, že je bunda vyrobená tak, aby odolala mrazivým teplotám a vyčíňaniu vetra.