Pánske kufre

Zoradiť
Farba
Cena
Výrobcovia
Etiketa výrobku
Produkty: 360
Zobraziť ID verzie

Pánsky cestovný kufor – typy kufrov a prečo sa oplatí investovať do značkových modelov

Vybrať si ten správny pánsky cestovný kufor môže byť niekedy náročné. Predsa len, ide o investičný kúsok, nie o vec, ktorú kupujete každý deň. O to viac je dôležité si kúpu kufra naozaj dôkladne premyslieť a radšej investovať do kvalitného modelu, ktorý vám vydrží hneď niekoľko rokov. Na MODIVO.sk nájdete množstvo značkových kufrov, ktoré vás nielen budú sprevádzať na vašich cestách najbližších pár rokov, ale mnohé tiež perfektne doplnia vaše outfity. Značky ako Carpisa, Emporio Armany, Delsey alebo dokonca National Geographic totiž presne vedia, čo každý cestovateľ na svojich cestách potrebuje. Pri výbere vášho kufra zvážte hneď niekoľko kritérií. Asi najzákladnejším z nich je veľkosť kufra alebo to, na ako dlho obvykle cestujete. Vyberáte kufor len pre seba alebo pre celú rodinu? Potrebujete iba jednu batožinu, alebo pre vás bude lepšie mať viac menších? Po výbere vhodnej veľkosti nasleduje účel vášho kufra. Niektoré kufre sú totiž ideálne na objavovanie miest, iné sa zase hodia napríklad na služobné cesty. Nech už potrebujete akýkoľvek pánsky cestovný kufor, v tomto prípade sa rozhodne neoplatí šetriť!

Kufor na kolieskach pre mužov – pohodlné cestovanie pre náročných

Na cestovaní s kufrom na kolieskach je niečo, čo milujú všetci cestovatelia – je to pohodlnosť. Pokiaľ sa práve nechystáte zdolávať Himaláje alebo objavovať džungľu, kufor na kolieskach s najväčšou pravdepodobnosťou oceníte. Môžete si vybrať potrebnú veľkosť a zbaliť do kufra všetko, čo budete na vašich cestách potrebovať. Jeho veľkou výhodou je totiž to, že ho môžete pohodlne ťahať za sebou alebo tlačiť pred sebou. Nezáleží tak na tom, či má váš kufor 10 alebo 20 kíl, bez problémov si s nim poradíte. Kufre na kolieskach sú perfektným pomocníkom v mestách i na letiskách.

Kufor do lietadla – malé a veľké modely pre bezpečné uloženie vašej batožiny

Existujú totiž dva typy kufrov, ktoré s vami môžu cestovať lietadlom. Prvému sa hovorí príručná batožina a ide o malý kufor do lietadla, ktorý si so sebou môžete vziať na palubu lietadla. V prípade, že niekam letíte, a beriete si so sebou iba príručnú batožinu, je dôležité aby veľkosť vášho kufra zodpovedala predpisom konkrétnej leteckej spoločnosti. Jeho rozmery sú obmedzené a líšia sa od jednej spoločnosti k druhej, a to vrátane váhového limitu. Najčastejšie býva tento rozmer 55 x 40 x 20 centimetrov a váhový limit je do 10 kilogramov. Do podpalubia môžete zvoliť v podstate ľubovoľnú veľkosť kufra. Tohto veľkého kufra sa totiž obvykle zbavíte hneď pri úvodnom odbavení, a nakoľko je umiestnený v batožinovom priestore, nevzťahujú sa naň žiadne rozmerové limity. Pozor si však dajte na jeho váhu, tá môže byť regulovaná podľa toho, s ktorou leteckou spoločnosťou cestujete, často je to však 23 kíl.

Pánsky kufor – Často kladené otázky

Kde kúpiť kufor?

Pánsky cestovný kufor si môžete kúpiť napríklad na MODIVO.sk, kde nájdete množstvo skvelých kúskov od známych svetových značiek. Môžete si tak vybrať veľkosť, farbu, či štýl, ktorý potrebujete z toho najlepšieho, čo súčasný trh ponúka.

Aký kufor je vhodný do lietadla?

Kufor do lietadla je malý druh kufra, ktorého rozmery a povolenú váhu určuje konkrétna letecká spoločnosť. Zvyčajne sú ale povolené rozmery 55 x 40 x 20 centimetrov s váhou do 10 kilogramov