Pánske puzdrá

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Etiketa výrobku
Produkty: 174
Zobraziť ID verzie

Pánske puzdro na kreditné karty – zabezpečenie proti krádeži

Pánske puzdrá patria medzi veľmi praktický módny doplnok, ktorý má navyše ochrannú funkciu. Či ide o pánske puzdro na doklady, či puzdro na pánske okuliare, oba tieto doplnky chránia určitý predmet. Obľúbená je aj kľúčenka pre mužov, ktorá chráni pánske kľúče. Na zabezpečenie proti krádeži cenností, ako sú napríklad peniaze alebo kreditné karty či identifikačné karty, môžete použiť napríklad pánske puzdro na doklady, pánske puzdro na kreditné karty či puzdro na pánske vizitky. Aký je v nich rozdiel? Predovšetkým ide o dizajn, veľkosť a rozdelenie úložného priestoru. Pánske puzdro na kreditné karty je zväčša menších rozmerov a ponúka priestor skutočne len na pár kreditných kariet. Čo sa týka puzdra na vizitky, ten má opäť úplne iný dizajn, a to najmä z toho dôvodu, aby sa vizitky v puzdre nepoškodili, nepošpinili či neohli akýmkoľvek spôsobom. Ide o uzatvárateľnú krabičku či obal. Pánske puzdro na doklady je väčších rozmerov a často ponúka aj priestor na menšiu hotovosť. Čo sa týka dizajnu, nájdete rôzne pánske puzdrá z rôznych materiálov, rôznych veľkostí či značiek. Značka často súvisí aj s cenou a kvalitou. Ak chcete dizajnové puzdro alebo obal na doklady, vizitky a podobne, môžete si vybrať rôzne štýlové výrazné farby, ako je napríklad žltá, modrá či zelená. Takéto puzdro rýchlo nájdete v taške. Univerzálne puzdro je napríklad čierne puzdro, po ktorom najčastejšie muži siahajú.

Pánske puzdro na okuliare – ochrana proti rozbitiu

Myslieť treba aj na ochranu okuliarov, a to či už dioptrických alebo slnečných. V tom prípade si zaobstarajte puzdro na pánske okuliare, ktoré vám okuliare ochráni napríklad, keď ich budete prenášať niekde v taške či dokonca v kufri. Síce nájdete v obchodoch aj látkové puzdrá na okuliare, no tie nie sú 100 % bezpečné. Zvoliť by ste určite mali pevné a odolné pánske puzdro na okuliare, ktoré môže byť uzatvárateľné na zips, ale aj na magnet. Čo sa týka dizajnu, vybrať si môžete jednoduché čierne kožené puzdro na okuliare alebo rôzne farebné a vzorované obaly na okuliare. V podstate dizajn na funkčnosti nepridáva. Ak chcete mať nepoškriabané a nepolámané okuliare, určite by ste si mali aspoň jedno puzdro zakúpiť, a to najmä vtedy, ak často cestujete.

Puzdro na pánske hodinky – starajte sa o svoje doplnky

Mnohé pánske hodinky sú len dizajnové doplnky, ktoré sú cenovo veľmi dostupné. Síce drahšie pánske hodinky sú vyrábané z kvalitných materiálov, no chrániť ich voči poškriabaniu, polámaniu alebo akémukoľvek poškodeniu je veľmi vhodné. Chrániť hodinky môžete aj jednoduchým puzdrom. Puzdro na pánske hodinky môže mať rôzny dizajn. V súčasnosti nájdete v ponuke napríklad cestovné puzdro na pánske hodinky, ktoré je menších rozmerov, ale aj väčšie a praktické puzdrá na hodinky. Tieto väčšie ochranné obaly si môžete položiť niekde na stolík alebo do skrine, kde si môžete uložiť všetky hodinky naraz. Puzdrá obsahujú mäkké vankúšiky, do ktorých hodinky len uložíte a zavriete, aby sa vám na hodinky neprášilo. Môže ísť taktiež pokojne o kožený alebo drevený box na hodinky. Väčšinou malé univerzálne puzdro na pánske hodinky dostanete priamo pri kúpe hodiniek. Okrem ochrany budete mať vďaka puzdre na hodinky vždy prehľad o tom, kde hodinky máte.

Puzdrá pre mužov – často kladené otázky:

Ako čistiť priehľadné puzdro?

Priehľadné puzdro má tendenciu sa často zafarbiť na žlto. Žlté puzdro môžete vyskúšať vyčistiť ponorením do teplej mydlovej vody, vody s alkoholom alebo vody s hydrogenuhličitanom sódnym. Pomôcť môže aj zubná pasta, jablčný alebo hroznový ocot či bielidlo. Na vyčistenie použite aj gumené rukavice a kefku na čistenie.

Aké puzdro na telefón si vybrať?

V závislosti od toho, aký typ telefónu máte, si môžete vybrať aj puzdro na telefón. Môžete si vybrať klasické gumené, silikónové, plastové alebo kožené puzdro na telefón rôznych farieb a vzorov. Mnohí ľudia radi siahajú aj na uzatvárateľné puzdro, ktoré chráni celý telefón, a to aj displej telefónu. Praktické je však klasické puzdro, ktoré sa dáva na mobil zo zadnej strany. Pri takomto puzdre však nezabúdajte aj na ochranné sklo. Veľmi odolné je aj puzdro na telefón, ktoré vyzerá ako mini taška alebo kabelka na mobil.