Pánske tašky a ruksaky

Zoradiť
Farba
Cena
Výrobcovia
Veľkosť ruksaku
Etiketa výrobku
Produkty: 2 930
Zobraziť ID verzie

Pánske kozmetické taštičky – funkčný box na všetko, čo potrebujete

Pánska kozmetická taštička je jedným z najlepších spôsobov, ako mať na cestách všetku vašu kozmetiku a toaletné potreby po ruke. Zvyčajne sa dodáva s pripojeným háčikom alebo vešiakom, čo uľahčuje jej zavesenie na stenu alebo na zadnú stranu dverí. Nielenže tak uvoľní miesto na skrinke, ale tiež vám umožní vidieť všetko na prvý pohľad, takže môžete ľahko nájsť a vybrať to, čo práve potrebujete. Chatrné plastové vrecká z drogérie nie sú o nič lepšie ako zipsovateľné vrecúška, a pravdepodobne sa vám rozpadnú rýchlejšie, než sa vrátite domov. Rozhodne preto potrebujete kvalitnú pánsku kozmetickú taštičku, ktorá je pripravená na cestovanie, je dostatočne priestranná, a zároveň je štýlová. Taštička, ktorú si vyberiete, by mala mať široký otvor a byť odolná voči vode (v prípade akýchkoľvek nehôd). Dobrou správou je, že dnes už na trhu nájdete množstvo skvelých možností. Stačí si len vybrať jednu z populárnych značiek. Perfektná je napríklad kozmetická taštička Tommy Hilfiger – v ponuke značky nájdete elegantné i pánske športové kozmetické taštičky.

Pánske ľadvinky – praktická taška

V posledných sezónach je jasne vidieť, že ľadvinky zažívajú veľký návrat. O tomto praktickom doplnku sa však nehovorí iba v dámskej, ale tiež v pánskej móde. Pokiaľ teda chcete mať všetko po ruke a zároveň ísť s najnovšími trendmi, potrebujete štýlovú pánsku ľadvinku. S dobre zvolenou pánskou ľadvinkou dokážete vytvoriť množstvo praktických outfitov, a nezaskočí vás prechádza ani športový víkend s priateľmi. Vďaka množstvu štýlov a farieb si na MODIVO môžete aj vy vybrať takú, ktorú nebudete chcieť zložiť. Nosiť ju pritom môžete klasickým spôsobom okolo pása, okolo bokov, či ako crossbody. Zaručene si obľúbite jej praktickosť, vďaka ktorej už nikdy nebudete musieť hľadať telefón ani kľúče. Pánska ľadvinka je ale skvelá nielen na každodenné nosenie, ideálna je aj na rôzne udalosti, ako napríklad na koncert alebo kamkoľvek, kde je veľa ľudí, a vy potrebujete mať vaše cennosti na jednom mieste a v bezpečí.

Pánske ruksaky – na rameno aj do ruky

Priestranné pánske ruksaky sú praktickým a pohodlným riešením, ktoré oceníte vždy a všade. Zatiaľ čo najčastejšie do ruksaku zabalíte pravdepodobne vaše cvičebné potreby, hodíte ho cez rameno a vyrazíte do posilňovne, váš pánsky ruksak môže slúžiť môže aj na dochádzanie do práce alebo na cestovanie. Využijete ho vždy, kedy nie je potrebné baliť sa do veľkého cestovného kufru. Výhodou klasického pánskeho ruksaku alebo pánskeho vrecka je to, že často nie sú nijako vystužené a nezaberú tak v skrini takmer žiadne miesto. Doma ich preto pokojne môžete mať viacero, vďaka čomu si viete kúpiť perfektný kúsok na rôzne príležitosti, i k rôznym druhom outfitov. V množstve športových batohov a tašiek na MODIVO.sk si zaručene vyberiete perfektný kúsok aj vy. Na MODIVO však uvidíte aj iné druhy tašiek pre mužov. Pozrite sa napríklad na klasické crossbody tašky od známych značiek alebo pánske tašky na počítač, ktoré doplnia váš outfit do práce.

Pánske tašky – Často kladené otázky

Pánska taška – ako ju nosiť?

Pánsku tašku môžete nosiť na jednom ramene alebo ako crossbody. V závislosti od farby a štýlu sa taška hodí prakticky ku všetkému.

Aké pánske tašky sú vhodné do práce?

Do práce sú ideálne pánske tašky na počítač, ale tiež klasické pánske vrecká alebo elegantnejšie pánske ruksaky.