Pánske nízke tenisky

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Zvršok
Šírka topánky
Typ zapínania
Produkty: 6 031
Zobraziť ID verzie

Pánske sneakersy - univerzálna obuv pre každého muža

Pánske sneakersy sú v súčasnosti populárnou voľbou pre mnoho mužov. Okrem moderného dizajnu ponúkajú aj množstvo výhod, ktoré ich robia univerzálnou obuvou pre každého muža. Pánske sneakersy sú pohodlné a ľahké, čo zaručuje komfort pri každom kroku. Taktiež sú veľmi odolné a vhodné pre aktívny životný štýl, či už ide o bežanie, chodenie alebo iné športy.

Okrem toho, mnoho modelov sneakersov je vyrobených z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť obuvi. S ich rôznorodými farbami a vzormi môžu sneakersy pánske dokonale doplniť každý váš outfit od bežného denného štýlu až po športové oblečenie. Preto možno považovať pánske sneakersy za univerzálnu obuv, keďže ich môžete nosiť na bežný deň alebo aj špeciálne príležitosti, skoro počas celého roka.

Nízke sneakersy - dobré riešenie na letné dni

Nízke sneakersy sú vynikajúcou voľbou na letné dni. Ich nízka výška umožňuje lepšiu cirkuláciu vzduchu, a preto sa vám nohy v nízkych sneakersoch nepotia tak, ako vo vysokých topánkach, čo je veľmi dôležité počas horúcich letných dní. Okrem toho sú nízke sneakersy veľmi pohodlné a ľahké, preto ich môžete nosiť aj na každodenné nosenie. Môžete si ich obuť:

  • do práce,
  • na prechádzky po meste,
  • do prírody,
  • na stretnutia s priateľmi,
  • na nákupy,
  • na športové aktivity.

Pokiaľ ste však aktívny športovec, určite odporúčame zvoliť skôr špeciálne športové tenisky. V závislosti od strihu, materiálu a farby, môžete nízke sneakersy kombinovať k rôznym letným outfitom, a to či už k šortkám, plavkám alebo ľahkým a vzdušným nohaviciam a košeli.

Ako kombinovať nízke sneakersy k športovému letnému outfitu?

Nízke sneakersy môžete kombinovať k športovému letnému outfitu a vytvárať tak pohodlné, ale aj jednoduché outfity. Sneakersy nízke môžete skombinovať so šortkami, tričkom, ľanovými nohavicami a košeľou. Na chladnejšie večery pokojne k mikine, koženke alebo letnej bunde. Pokiaľ hovoríme o športovom outfite, pánske nízke sneakersy môžete, samozrejme, nosiť aj k teplákom či legínam.

Ako kombinovať nízke sneakersy k elegantnému letnému outfitu?

Nízke sneakersy však môžete pokojne kombinovať aj k elegantnému oblečeniu. V súčasnosti je veľmi obľúbené oblečenie v štýle smart dress code, v ktorom môžete kombinovať elegantné a športové oblečenie. Vďaka tomu môžete sneakersy nízke nosiť s elegantnými nohavicami, košeľou, ale pokojne aj s oblekom. Môžete tiež zvoliť rifle, košeľu a nízke sneakersy. Kombinácia košele a šortiek je tiež veľmi zaujímavá, stále elegantná a pohodlná.

Pánske čierne sneakersy - klasika na pánskych nohách

Pánske čierne sneakersy by určite vo vašom šatníku nemali chýbať. Ide o obľúbenú, univerzálnu a nadčasovú obuv, ktorú môžete nosiť k oblečeniu v klasickom dizajne. Tieto univerzálne topánky môžete tiež kombinovať k neutrálnym odtieňom, ale tiež aj k výraznému farebnému oblečeniu. Určite však odporúčame zvoliť vždy nízke tmavé ponožky. Pri výbere pánskych čiernych sneakersov však odporúčame predovšetkým myslieť na kvalitné materiály.

Na e-shope MODIVO nájdete širokú ponuku pánskych sneakersov. Veľmi obľúbené sú napríklad pánske čierne sneakersy značky New Balance, Calvin Klein, Hugo, Boss, Tommy Hilfiger, Guess, Emporio Armani či Karl Lagerfeld. Vybrať si tiež môžete z rôznych modelov a veľkostí topánok. Pri nákupe z e-shopu MODIVO však vždy odporúčame použiť tabuľku veľkostí, ktorá vás navedie na správnu veľkosť topánok pre vás.

Pánske nízke sneakersy – často kladené otázky:

Ako nosiť pánske nízke sneakersy?

Pánske nízke sneakersy majú jednu výhodu, a to, že ide o univerzálne topánky. Môžete ich nosiť pokojne počas celého roka, ak sa zdržiavate v teplom podnebí. Okrem toho ich však môžete kombinovať k ležérnemu, športovému a elegantnému outfitu. Preto by pánske nízke sneakersy nemali chýbať vo vašom šatníku.

Ako čistiť biele pánske sneakersy?

V závislosti od materiálu je potrebné biele pánske sneakersy adekvátne čistiť. Látkové sneakersy môžete dať pokojne do práčky. Kožené je však potrebné čistiť ručne. Použiť môžete špeciálne pasty a kefku na obuv. Tie zakúpite v špecializovaných predajniach s obuvou. Okrem toho na gumené časti môžete použiť gumu na čistenie. Biele pánske sneakersy nezabúdajte pravidelne utierať od prachu a impregnovať.