Produkty: 171
Zobraziť ID verzie

Tielko – druhá mladosť v podobe klasického pánskeho trička

Pánske tielka sú úžasným kúskom oblečenia. Hneď ako slnko vykukne spoza oblakov a vonku sa oteplí, nastáva sezóna pánskych tank topov. Hranica medzi skvelým a nevkusným je však v tomto prípade naozaj veľmi tenká, a tak u mnohých pánov tielka v šatníku nemajú miesto buď vôbec, alebo ich nájdeme iba ako spodnú vrstvu oblečenia na chladné zimné dni. Je to ale škoda – tank topové tričká sú, ako môžeme vidieť aj vo svete celebrít, veľmi trendovým kúskom, ktorý z vás počas horúcich dní môže urobiť stredobod pozornosti. Dôležité je ale zvoliť si právny strih tielka a dbať na to, aby ste si vybrali vhodnú šírku ramienok. Prítomnosť alebo nedostatok aj jediného centimetra látky môže totiž v tomto prípade znamenať rozdiel, ktorý vo vašom outfite pocítite. Vzhľadom k tomu, že poznáme širokú škálu tielok od klasických kúskov ku krku, cez zápasnícke tielka, vykrojené tank topy, až po športové funkčné topy odhaľujúce vaše telo v telocvični, sú ideálnym spôsobom ako vyzerať dobre v podstate pre každého.

Na bežné nosenie i pod tričko – pohodlné tielka od známych značiek

Pánske tielka môžete hneď niekoľkými spôsobmi. Prvou z nich je šport – športové pánske tank topy sú ideálne na beh, kardio ale tiež na klasické posilňovanie. Dodávajú vám totiž voľnosť a priedušnosť, ktorú pri cvičení potrebujete. Druhou možnosťou je nosenie tielok ako spodnej vrstvy počas naozaj chladných zimných dní. Mnohé tielka, najmä tie termo alebo bavlnené, sú príjemne hrejivé, a v mínusových teplotách vám dokážu poskytnúť neviditeľnú vrstvu navyše, ktorú prakticky skryjete pod tričko, košeľu alebo pod sveter. V lete zase môžete pánske tielka nosiť namiesto klasického trička – oblečte si ho počas horúcich dní napríklad k šortkám, teplákom alebo k chinos nohaviciam. Nech už sa rozhodnete pre akýkoľvek druh tielka, na Modivo nájdete široký sortiment pánskych tielok od známych svetových značiek, medzi ktoré patrí napríklad i Calvin Klein či Tommy Hilfiger.

Tielka do posilňovne sú skvelou voľbou pre každého aktívneho muža

Aby ste si zaistili maximálne pohodlie, látka vášho športového tielka do posilňovne musí byť najmä priedušná. Len tak zostanete v suchu počas celého tréningu, pretože látka absorbuje a rýchlo odvádza váš pot. Nebudete mať ten nepríjemný vlhký alebo chladivý pocit, ktorý prináša nosenie bavlnených alebo nevhodných materiálov! Pánske športové tielka by tiež mali byť ľahké, akoby ste na sebe nič nemali a pružné, aby vám umožnili pohybovať sa tak, ako potrebujete. Mali by ste byť schopní slobodne vykonávať všetky silové cvičenia a fitness pohyby bez akýchkoľvek obmedzení. Fitness, kardio a dokonca aj bežecké tielka sa vo všeobecnosti vyrábajú z technickej tkaniny, ako polyester, polyamid a elastan, zatiaľ čo tielka na pilates alebo jemný strečing sa vyrábajú hlavne z bavlny.

Pánske tielka – Často kladené otázky:

Tielko – čo to je?

Tank top alebo tielko je kus odevu na ramienka, ktorý zakrýva hornú časť tela, ale nie ruky. Zvyčajne má výstrih v tvare U alebo V. Hrúbka ramienok, hĺbka výstrihu a materiál, z ktorého sú tielka pre pánov vyrobené bývajú rôzne a závisí od ich využitia. Športové tielka bývajú voľnejšie a vyrobené z polyesteru a elastanu, zatiaľ čo tie na bežné nosenie bývajú vypasovanejšie a bavlnené.

Pánske tielko – ako ho nosiť?

Tank topy pre pánov môžete nosiť na tisíce spôsobov. Oblečte si napríklad biele tielko k zeleným chinos nohaviciam, obujte si členkové vojenské topánky a outfit doplňte náhrdelníkom vo vojenskom štýle – sexy, jednoduché, štýlové!