Produkty: 62
Zobraziť ID verzie

Pánske tielko – móda, ktorá trvá večne

Pánske tielko patrí medzi nadčasový a nikdy nestarnúci módny kúsok. Koľkí z vás si pamätajú tielko z detstva, ktoré neradi nosili? Dnes ide o kúsok, ktorý je stále veľmi často vyhľadávaný. Pánske tielko je funkčné oblečenie, ktoré predovšetkým chráni. V mnohých prípadoch po pánskom tielku sa siaha v chladnejších mesiacov. Ide však aj o kúsok, ktorý by vo vašom šatníku nemal chýbať. Práve o pánskom tielku na ramienka je potrebné siahať v prípade, že ste boli pozvaní na slávnostnú udalosť. V takom prípade je vhodné si najmä pod bielu košeľu obliecť aj pánske tielko. Okrem toho po pánskom tielku na ramienka rôznych farieb môžete siahať pri cvičení alebo počas letných mesiacov. Pánske tielka sú obľúbené aj u basketbalistov, v tom prípade ide však o špeciálne navrhnuté pánske tielko.

Najlepšie značky tielka – aké to sú?

Pri výbere pánskych tielok je potrebné sa zamerať najmä na to, na akú príležitosť tielko potrebujete. Ak potrebujete klasické biele tielko pod košeľu, v tom prípade odporúčame zvoliť kvalitné bavlnené biele tielko. Zvoliť môžete napríklad značku Henderson, Calvin Klein a podobne. Pri výbere tielka nejde však ani tak o značku, ako o kvalitu, správny strih a veľkosť tielka. Odporúčame zvoliť vždy kvalitne spracované tielko vyrobené z kvalitných materiálov. Najvhodnejšie sú bavlnené tielka, ktoré udržiavajú optimálnu teplotu tela a zadržiavajú pot. Čo sa týka veľkosti a strihu. Pri klasickom tielku pod košeľu alebo tričko odporúčame zvoliť úzky strih tielka na ramienka a klasickú veľkosť. Tielko by malo byť na tele obtiahnuté. Avšak ak hľadáte tielko na leto namiesto trička, v tom prípade odporúčame zvoliť voľnejší strih. Vybrať si môžete tiež rôznu značku či farbu tielka. Obľúbené je napríklad Adidas tielko voľnejšieho strihu.

Pánske tielka - s rukávmi, s ramienkami a iné dostupné v MODIVO

Na MODIVO nájdete širokú ponuku pánskych tielok. Vybrať si môžete z rôznych značiek, strihov, modelov a veľkostí. Pánske tielko by mal vlastniť každý chlap bez ohľadu na jeho konfekčnú veľkosť. Preto na MODIVO nájdete pánske tielka všetkých veľkostí. Vybrať si taktiež môžete z rôznych farieb. Určite by vo vašom šatníku nemalo chýbať biele tielko z bavlny. Práve to je vhodné pod košeľu. Na bežný letný deň však môžete zvoliť tielko na ramienka širšieho strihu a rôznych farieb. Na chladnejšie mesiace však môžete zvoliť tielko. Takéto tielko pripomína tričko, avšak tiež ho môžete zvoliť napríklad pod dlhé tričko či mikinu. Tento typ tielka vás bude chrániť pred mrazom a chladom.

Pánske tielka - často kladené otázky

Nosí sa tielko pod bielou košeľou?

Idete na slávnostnú udalosť a váš outfit bude pozostávať z bielej košele? Potom nezabúdajte na biele tielko. V prípade, že tielko pod bielu košeľu nezvolíte, ide o rovnaké faux pas, akoby ste mali košeľu s krátkym rukávom pod sakom. Bez ohľadu na to, v akom ročnom období sa táto slávnostná udalosť bude konať, biele tielko pod košeľou musí byť vždy.

Ako využiť staré tielko?

Máte vo svojom šatníku staré pánske tielko? Nevyhadzujte ho. Ak vám nesedí len veľkosť, môžete ho darovať. Taktiež ho môžete nechať svojim deťom, ktoré ho môžu využiť zábavnou formou. Staré tielko tiež môžete recyklovať alebo ho použiť ako handru. Pokiaľ pripravujete domáci syr, staré tielko vám taktiež môže poslúžiť. Jedno tielko a toľko využití, že?