Pánske čiapky, šály, rukavice

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Materiál oblečenia
Etiketa výrobku
Produkty: 2 922
Zobraziť ID verzie

Najlepšie pánske pokrývky hlavy dostupné na MODIVO

Klobúky predstavujú jednu z najzákladnejších možností v pánskych doplnkoch. Čiapky, ktoré našli svoje korene v praktickosti, teraz dodávajú každému outfitu štýlový šmrnc. A čo viac, obrovská škála možností dostupných v populárnych klobúkoch pre mužov uľahčuje každému pánovi nájsť štýl, ktorý vyhovuje jeho vkusu. Samozrejme, mnohí páni pred eleganciou uprednostňujú príťažlivosť a štýlovosť klasickej baseballovej čiapky. Klasická šiltovka predstavuje ležérny štýl vhodný na každú voľnočasovú aktivitu. Môže to byť konečná úprava ležérneho outfitu alebo doplnok na poslednú chvíľu. Navyše, minimálne šiltovku už pravdepodobne vlastníte, a aj preto je nevyhnutným doplnkom vášho šatníka. Počas chladnejších dní zase oceníte rôzne druhy pánskych čiapok. Čiapky prešli vo svete pánskej módy množstvom etáp, úprav, a vznikli desiatky rôznych strihov a štýlov. 

Pánske klobúky a iné módne doplnky pre každého muža

Pánske klobúky sú klasikou, ktorú milujú páni každého veku. Ocenia ich rovnako starší gentlemani, ako mladí muži, ktorí dbajú na svoj vzhľad, a vyhľadávajú štýlové kúsky. Na leto napríklad páni ocenia panamský klobúk. Ten je ideálnou letnou voľbou pre mužov, ktorí plánujú stráviť leto pri vode. Tento tradičný slamený klobúk, ktorý má korene v Ekvádore, je dokonalým doplnkom k plážovým košeliam a šortkám. Panamský klobúk má pevnú väzbu, ktorá chráni pred ostrými slnečnými lúčmi, no zároveň je vyrobený z ľahkého a priedušného materiálu. Pokiaľ ide o obľúbené pánske pokrývky hlavy, fedora je pravdepodobne jedným z prvých štýlov, ktoré vám napadne. Fedora má preliačenú korunu, mäkký okraj a poddajnú tkaninu, ktorú možno tvarovať podľa špecifikácií nositeľa. Hoci sú fedory považované za obľúbený doplnok dnešných hipsterov, v skutočnosti sú to tie najuniverzálnejšie pánske klobúky. Následne už klobúk stačí v doplniť farebne zladeným pánskym šálom, rukavicami, a voľbou vhodnej tašky, a perfektný outfit je na svete.

MODIVO je skvelé miesto na nákup pánskych čiapok, šálov a rukavíc

Pokiaľ ide o doplnky, šál nesmie chýbať v žiadnom pánskom šatníku, bez ohľadu na váš osobný štýl. V chladnejších mesiacoch je dôležité vedieť, ako ho nosiť a kombinovať. Samozrejme, aj keď by ste si to mohli myslieť, šál nie je len zimný odev. Pri správnom nosení šál doplní každý outfit v každom ročnom období. Jedným z hlavných pravidiel mužskej módy je preto jednoduchosť. Jediný výrazný kúsok stačí na to, aby vynikol bez potreby ďalších doplnkov. Môžu to byť náramkové hodinky alebo dobrý opasok. Je tiež v poriadku, ak všetky vaše doplnky nie sú identické, nemusia sa vždy zhodovať. Mali by však spolu dokonale ladiť. Zvoľte preto napríklad odtiene rovnakej farby, a dodajte vášmu outfitu hĺbku. Pri výbere doplnkov sa snažte hľadať klasické kúsky, ktoré zostanú nadčasové. Je to dôležité najmä pre tašky, hodinky a šperky. Vyberte si preto kvalitné kúsky od overených značiek, ktoré nájdete napríklad na MODIVO. MODIVO je veľmi populárnym online obchodom s pánskymi doplnkami. Muži ho oceňujú najmä preto, že tu všetky pánske doplnky nájdu online a na jedinom mieste.

Pánske doplnky – Často kladené otázky

Ako si vybrať farbu pánskych doplnkov?

Farbu pánskych doplnkov si vždy vyberajte tak, aby ladila s vašim outfitom. Nie je dôležité mať doplnky v rovnakej farbe, ako je váš outfit. Práve naopak, môžu byť pokojne zaujímavých kontrastom. Siahnite buď po jednej farbe alebo aspoň po rôznych odtieňoch jednej farby.

Ako sa obliecť? Pánska móda pre každého

V zime vyskúšajte napríklad kombináciu pánskeho obleku, ktorú doplníte hnedým koženým opaskom a topánkami a taškou v rovnakom druhu kože. Oblečte si kabát a outfit doplňte štýlovým pánskym klobúkom. V lete vyskúšajte napríklad overenú kombináciu chinos nohavíc, košele a slameného klobúka, alebo stavte na športovejšiu klasiku, a doplňte tričko a džínsy vašou obľúbenou šiltovkou.