Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
0

Ženy Chantal Thomass

(Počet produktov: 63)

Zoradiť / Filtrovať
Cena 26 € - 109 €
Cena
Veľkosť
Etiketa výrobku
Výrobcovia (1)
Farba
Eco friendly
Typ produktu
Príležitosť
Vzor
Sezóna
Séria výrobkov
Chantal Thomass
z 2

Odvážna a rafinovaná spodná bielizeň s parížskym dôvtipom

Chantal Thomass – spodná bielizeň svetového rozsahu

Chantal Thomass je jednou zo štyroch značiek vo svete najznámejšej francúzskej značky spodnej bielizne – Chantelle. V 90. rokoch spopularizovaná Chantal Thomass zaviedla spodnú bielizeň na svetové prehliadky módy a týmto si získala skvelú reputáciu, prestíž a obľúbenosť nielen u francúzskych dievčat, ale aj u tých v zámorí. Značka tvorí kolekcie s ohľadom na potreby žien. Vďaka tomuto kreatívnemu prístupu a parížskemu šarmu nadobúda spodná bielizeň úplne nový, odvážny charakter. Zo štyroch značiek je práve Chantal Thomass tou značkou, ktorá priťahuje pozornosť svojimi provokatívnymi a odvážnymi strihmi spodnej bielizne obohatenými o originálne detaily. Značka je ako stvorená pre sebavedomé a odvážne ženy, ktoré sa chcú cítiť krásne a výnimočne.

Odvážna, kreatívna a rafinovaná - taká je spodná bielizeň Chantal Thomass

V sortimente MODIVO nájdete všetky štyri značky francúzskej skupiny Chantelle, ktoré sú najznámejšie na svete. Ženy sledujúce súčasné trendy preferujúce jemné strihy, by sa rozhodne mali pozrieť na ponuku značky Passionata. V kolekcii tejto značky nájdu čipku a najmódnejšie strihy. Za to Chantal Thomass spĺňa potreby žien, ktoré chcú nosiť niečo provokatívnejšie a sofistikované zároveň. Spodná bielizeň od Chantal Thomass tvorí predovšetkým priehľadné strihy, perfektne tvarované podprsenky a odvážne zdobenie.