Dámske mestské ruksaky

Zoradiť
Cena
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Veľkosť ruksaku
Štýl
Etiketa výrobku
Produkty: 512
Zobraziť ID verzie

Dámske mestské batohy – voľnosť pohybu a pohodlie nosenia na každý deň

Dámske mestské batohy sú ideálnou náhradou klasickej kabelky. Nosenie mestských batohov namiesto kabelky má totiž obrovské výhody. Po rokoch nosenia kabelky na jednom ramene sa môže vaša chrbtica deformovať, pričom jedno vaše rameno bude položené o niečo vyššie. Nosením ruksaku nielenže predídete ďalšej asymetrii, ale tieto nerovnosti postupne úplne vymiznú. Okrem zdravotných prínosov majú dámske ruksaky do mesta aj množstvo ďalších výhod. Ponúkajú vám voľnosť pohybu a tiež voľné ruky! Táto sloboda je skutočne úžasná a vzrušujúca. Iste, aj crossbody kabelka vám umožní mať voľné ruky, ale jazdili ste s ňou už niekedy na bicykli alebo utekali na autobus? Je to nepríjemné. Neustále sa pohybuje a zavadzia vám vždy v tom najnevhodnejšom momente. V batohu tiež môžete nosiť oveľa viac vecí ako v klasickej crossbody kabelke. Batoh vám totiž dáva možnosť nosiť aj ťažšie veci, keďže váhu rozkladáte medzi obe ramená namiesto jedného. S dámskym urbanistickým batohom si tak môžete nerušene vybaviť potrebné telefonáty, užiť si vašu kávu so sebou, i odniesť príležitostné nákupy.

Dámsky kožený batoh – spojenie elegancie a funkčnosti

Že dámske mestské batohy nie sú také elegantné ako klasické kabelky? To už dnes neplatí. So zmenou životného štýlu sa batohy pre ženy stali jedným z najbežnejších doplnkov do práce i na rôzne príležitosti. Vaša kabelka môže byť štýlová, ale pravdepodobne sa do nej nezmestia všetky dôležité kancelárske potreby, a vy sa tak denne musíte rozhodovať, čo si so sebou môžete vziať. Vaše pracovné dokumenty a pomôcky sú ale príliš dôležité na to, aby ste si spomedzi nich vyberali iba niektoré, a tak s kabelkou často nosíte plátenné alebo iné tašky, či dokonca vaše veci nosíte v rukách. Batohy vám ponúknu extra priestor pre notebook, papiere a všetky drobné nevyhnutnosti, ktoré denne potrebujete. Dámske ruksaky sa dnes môžu hodiť k akémukoľvek outfitu a môžete si ich so sebou vziať na akúkoľvek príležitosť. Nezáleží na tom, či cestujete, smerujete na stretnutie, prechádzate sa po meste, alebo dokonca idete na rande. Dámsky kožený batoh sa môže stať základom vášho šatníka a dokonale vyvážiť funkčnosť a štýl. Môže vám pomôcť zbaviť sa stresu z práce a cestovania, a tiež pohybovať sa s istotou, že všetko, čo potrebujete, máte na dosah ruky. Ako bonus budete vyzerať neuveriteľne elegantne a zároveň profesionálne.

Dámske mestské ruksaky od známych značiek špeciálne pre vás

Na MODIVO nájdete obrovský sortiment značkových dámskych batohov, spomedzi ktorých si môžete vybrať ten, ktorý dokonale zapadá do vášho štýlu. Nech už zháňate látkový alebo kožený dámsky batoh, svetové značky ako Michael Kors, DKNY, Pinko alebo Desigual majú všetko, po čom túžite. Batohy dostupné na MODIVO tiež nájdete v mnohých štýloch a farebných prevedeniach. Rozhodne sa tu tak nachádza váš perfektný batoh do práce i na voľný čas.

Dámske mestské batohy – Často kladené otázky

Aký mestský batoh si vybrať?

Váš mestský batoh si vyberajte najmä podľa toho, na čo batoh plánujete využívať. Do práce zvoľte kožený alebo elegantnejší batoh v neutrálnych farbách, ktoré sa hodia ku všetkému, zatiaľ čo na voľný čas môžete zvoliť ležérnu eleganciu, a farieb sa nemusíte báť.

Kde kúpiť dámsky ruksak?

Dámsky ruksak si môžete kúpiť na MODIVO.sk, kde nájdete široký sortiment dámskych mestských, ležérnych i elegantných batohov na každú príležitosť. Vybrať si môžete zo stoviek rôznych svetových značiek.