Dámske pyžamové súpravy

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Rukáv
Štýl nohavíc
Dĺžka
Produkty: 175
Zobraziť ID verzie

Dámske pyžamo – vyberte si svoj obľúbený materiál

Zdá sa vám, že výber dámskeho pyžama je jednoduchá záležitosť? Aj napriek tomu, že ide o bielizeň, ktorú vidia len ľudia žijúci pod jednou strechou, výber toho správneho pyžama je pomerne komplikovaný, pretože aj dizajn pyžám podlieha módnym trendom. Okrem toho je však potrebné myslieť na kvalitné materiály a pohodlné strihy. Vybrať si môžete napríklad klasické dámske bavlnené pyžamo alebo dámske pyžamové súpravy, v ktorých sa budete po celú noc cítiť príjemne bez rozdielu na ročné obdobie. Pokiaľ sa však chcete cítiť sexi a hľadáte dámske pyžamo na špeciálne príležitosti, napríklad na svadobnú noc, potom odporúčame zvoliť dámske saténové pyžamo, ktoré je často kombinované s čipkou. Okrem týchto materiálov však v ponuke nájdete aj dámske pyžamá z viskózy, hodvábu, ale aj pyžamá z lyocellu a ľanu. Vyberte si svoj obľúbený materiál dámskeho pyžama a cíťte sa po celú noc príjemne. Kvalitné pyžamo vplýva aj na kvalitu vášho spánku, preto si na výbere dajte skutočne záležať.

Dlhé alebo krátke rukávy? Vyspite sa pohodlne v dobre zvolenom pyžame

Okrem materiálu pyžama je potrebné zvoliť aj správny strih. Mnoho žien sa cíti pohodlne v krátkom pyžame, iné naopak v dlhom. Navyše mnoho žien práve na zimu rady volia dámske pyžamo s dlhým rukávom a dlhými nohavicami a naopak, v lete uprednostňujú skôr dámske bavlnené pyžamá s krátkym rukávom a kraťasmi. Ide však o individuálne požiadavky a pocit pohodlia. Veľmi pohodlné je tiež dámske dvojdielne pyžamo, avšak v ponuke nájdete aj dámske jednodielne pyžamo, ktoré sa často skladá vrchného dielu, a to z dámskej nočnej košeli. Opäť aj v tomto prípade môže ísť o pohodlný kúsok, ale aj sexi žensky kúsok. Prekvapte svojho priateľa a manžela a vyberte si nádherné dámske saténové pyžamo čiernej alebo červenej farby. Investujte do kvality, pretože kvalitné pyžamo vám vydrží aj niekoľko rokov.

Nájdite najlepšie dámske pyžamá na MODIVO

Dámske pyžamo si okrem strihu a materiálu tiež môžete vyberať podľa vzoru a farby. Zabudnite na infantilné dámske pyžamá s postavičkami. Vyberte si kvalitný kúsok s čipkou alebo s jemnými detailmi. Na zimu sú veľmi obľúbené napríklad aj flanelové pyžamá s kockovým vzorom. Navyše nadčasové dámske pyžamo s dlhým alebo krátkym rukávom vám okrem spania poslúži aj ako oblečenie na bežný lenivý deň v domácom prostredí. Vybrať si môžete dámske pyžamo na gumu alebo šnurovanie, na ramienka alebo s rukávom a na gombičky. Najlepšie dámske pyžamá rôznych značiek, farieb, materiálov a strihov nájdete práve na e-shope MODIVO, kde môžete na pyžamá v súčasnosti využiť aj zľavu počas Black Friday.

Dámske pyžamové súpravy – často kladené otázky

Kde kúpiť dámske pyžamá?

Kupovať dámske pyžamo v špecializovaných predajniach má síce svoje výhody, avšak často je ponuka v kamenných predajniach veľmi obmedzená. Na e-shope MODIVO nájdete v súčasnosti širokú ponuku dámskych pyžám rôznych prémiových značiek a v úžasnej kvalite. Objednajte si svoje vysnívané pohodlné dámske pyžamo z e-shopu MODIVO ešte dnes.

Koľko stojí dámske pyžamo?

V ponuke nájdete cenovo dostupné dámske pyžamá, ale aj pyžamá luxusných značiek. Cena sa odvíja aj od strihu, značky, kvality a materiálu a od spracovania. Exkluzívne a luxusné dámske pyžamá prémiových značiek nájdete na e-shope MODIVO aj za 200 €, avšak v ponuke nájdete aj cenovo dostupné značkové pyžamá. Preskúmajte širokú ponuku a objednajte si pohodlné jednodielne, dvojdielne pyžamo zo saténu alebo bavlny.