Pánske sandále

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Zvršok
Šírka topánky
Typ zapínania
Produkty: 188
Zobraziť ID verzie

Pánske kožené sandále - odolné voči drsným podmienkam

Existujú na svete už dlhé tisícročia a ich pohodlnosť oceňovali už staroveké civilizácie. Pánske sandále vyrábali už v starovekom Egypte. Ich cieľom bolo ochrániť chodidlo pred zranením a zároveň poskytnúť pohodlie počas chôdze po nerovnom teréne. Sandále sú obľúbené aj v súčasnosti. Pánske kožené sandále poskytujú nohe komfort a vďaka ich kvalitnému spracovaniu dokážu odolávať aj tým najnáročnejším a dlhším trasám. Odolná a pevná koža zaisťuje, že je noha ochránená aj pred nepriaznivými podmienkami. Dvojité zapínanie na sandáloch sa postará o to, aby noha v obuvi pevne držala. Kožené sandále sú preto veľmi obľúbenou voľbou pre tých, ktorí obľubujú dlhé prechádzky po náročnejších trasách. Vybrať si môžete z rôznych typov kožených sandálov napríklad pánske sandále so zakrytou špičkou alebo sandále, ktoré majú prednú časť otvorenú. Pri výbere zohľadnite aj kvalitu kože, z ktorej sú sandále vyrobené. Pravá koža je odolnejšia voči zničeniu a tiež je pre našu nohu v porovnaní so syntetickou kožou pohodlnejšia.

Pánske trekingové sandále - na prechádzku, do hôr aj na cestu

Sandále sú obľúbené najmä počas horúcich letných mesiacov, kedy nám viac vyhovuje otvorená a priedušná obuv. Nevyberajte si medzi pevnou obuvou a pohodlnými a ľahkými sandálami. Chodíte radi na turistiku do hôr alebo do lesa? Súčasťou vašej výbavy na letnú turistiku môžu byť aj pohodlné pánske trekingové sandále, ktoré sú výborným spoločníkom na spoznávanie prírody a zdolávanie hôr. Prejdite sa lesnými chodníčkami aj náročnými turistickými trasami v pevných trekingových sandáloch so spoľahlivým zapínaním. Vďaka špeciálnej podrážke zvládnete aj túru po nerovnom teréne, na ktorý sú trekingové sandále ako stvorené. Okrem podrážky, ktorá je prispôsobená na turistiku majú pánske trekingové sandále aj špeciálne spevnenú špičku, ktorá vašu nohu ochráni pred zranením. Na MODIVO nájdete širokú ponuku trekingových sandálov, ktoré sa stanú neodmysliteľnou súčasťou vašej turistickej výbavy. 

Pánske športové sandále - pohodlie vašich nôh

Hľadáte ideálnu obuv na letné športy, prechádzky či výlety do prírody? Pánske športové sandále v sebe spájajú všetko, čo vaše nohy počas leta potrebujú. Sandále sú priedušné a tak sa vaša noha v tomto type obuvi nepotí ako napríklad v prípade tenisiek. Po športových pánskych sandáloch siahajú najmä páni, ktorí uprednostňujú počas leta pohybové aktivity a aktívnu chôdzu. Športová podrážka na sandáloch je prispôsobená na komfortné chodenie a vďaka pevnému zapínaniu si môžete v sandáloch užiť aj rôzne športové aktivity. Narozdiel od bežných šľapiek vás športové sandále neobmedzujú ani pri behu či dlhých prechádzkach po nerovnejšom teréne. Doprajte svojim nohám slobodné chodenie v pohodlnej obuvi v podobe pánskych sandálov. Vyberte si zo širokej ponuky pánskych sandálov rôznych typov a značiek a navštívte náš výpredaj pánskych sandálov na MODIVO. 

Pánske sandále - často kladené otázky:

Pánske sandále - aké si vybrať?

Pri výbere pánskych sandálov zohľadnite predovšetkým účel, na ktorý ich potrebujete. Na turistiku sú ideálne pánske trekingové sandále. Ak chcete v sandáloch športovať, vyberte si z ponuky pánskych športových sandálov so špeciálnou podrážkou. Na bežné nosenie alebo do práce sú najlepšou voľbou kvalitné pánske kožené sandále.

Pánske sandále - ako nosiť takúto obuv?

Pánske sandále sú pohodlnou voľbou, ktorú môžete nosiť k čomukoľvek. Sandále sú prispôsobené na nosenie predovšetkým na bosú nohu a sú vyrobené tak, aby bola vaša noha po celý čas chodenia v komforte.