Pánske flísové mikiny

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Materiál oblečenia
Kapucňa
Zapínanie
Produkty: 278
Zobraziť ID verzie

Polar fleece mikiny - pánske strihy na dosah ruky

Odkedy je fleece cool? Rovnako ako mnoho súčasných trendov prenikajúcich do módy by vás pravdepodobne nenapadlo, že to uvidíte na niekom inom, ako na vašom dedovi. Teraz je to všade. Polar fleece bunda, ktorá bol kedysi vyhradená pre turistov, pozorovateľov vtákov a učiteľov na školských výletoch, dnes možno vidieť na deťoch v streetweare rovnako ako v après-ski chate. Prirodzene, je to neuveriteľne teplý kúsok a funguje ako vrstvený kúsok v zime. Och, a je možné, že to aj dobre vyzerá.

A to hlavne, ak tieto bundy vytvárajú značky, akými je Polar. Práve vďaka nim si môžete užiť dokonalé teplo v pánskej polar fleecovej bunde a navyše v nej vyzerať naozaj dobre. Mikinu môžete taktiež využívať aj v tých najchladnejších podmienkach a zostať stále v príjemnom teple.

Navštívte MODIVO pre exkluzívne značky polar fleecových mikín

Najväčšou príťažlivosťou fleecu bolo vždy jeho teplo, napriek tomu, že je neuveriteľne ľahký. Úplne umelá tkanina je odvodená z plastu – polyesterové vlákna sú pevne spojené a potom kefované, aby vytvorili povrch podobný vlasu. Nielenže mu to dodáva mäkký, textúrovaný pocit, ale tiež pomáha pri zadržiavaní tepla a vlhkosti fleece – medzi vláknami sú zachytené vzduchové vrecká, čo znamená, že teplo generované vaším telom zostáva na mieste.

To je dôvod, prečo bol fleece vždy populárny v prírode. V skutočnosti táto spoľahlivá americká značka divočiny, ktorú teraz každý nosí, Polar, stála za vytvorením fleece už v 80. rokoch. Myšlienkou bolo vylepšiť vlnu – to najlepšie z prírody, istá, ale často svrbiaca a neuveriteľne ťažká, keď je mokrá. Preto vytvára Polar pánske fleece mikiny, ktoré naozaj nebudete chcieť dať dole. A ak sa navyše pustíte do pánskej fleecovej mikiny s kapucňou. No, budete v nej chcieť žiť.

MODIVO ponúka pánske mikiny z tých najlepších materiálov

Fleece zaznamenal prudký nárast popularity, ale prečo sa k nemu ľudia hrnú? Veľkú časť jeho súčasnej príťažlivosti možno pripísať oživeniu deväťdesiatych rokov a všeobecnému pocitu nostalgie, ktorý ho obklopuje. Svetlé džínsy, mohutné tenisky, farebne blokované bundy a fleece – všetky majú za sebou veľké roky a všetky pochádzajú z tohto desaťročia.

Zároveň sú populárne i mikiny nike a mikiny adidas v tomto prevedení, kedy sa výrobcovia nenechali zahanbiť a zviezli sa na vlne fleecu taktiež. A musíme uznať, že veľmi úspešne. Alebo teda, uznajte radšej vy sami. Na MODIVO máme vždy ponuku tých najlepších kúskov pre vás a to platí taktiež v tomto prípade.

Pánske polar fleece mikiny - najčastejšie otázky:

Ako merať mikiny?

Na našom obchode ponúkame pri každom produkte podrobnosti o produktoch. Vidíte teda, akú veľkosť mal model danej výšky na sebe, aby ste si pánsku mikinu vedeli na sebe lepšie predstaviť. Samozrejme je k dispozícií i veľkostná tabuľka pre presné špecifikácie o danej mikine.

Ako skladať mikiny?

Fleecové mikiny majú oproti pánskym blúzkam tú výhodu, že ich môžete poskladať a odložiť do skrine bez toho, aby ste sa obávali v akom stave ich odtiaľ vytiahnete. Samozrejme spravíte však najlepšiu voľbu ak mikinu necháte voľne visieť v skrini na vešiaku, aby mohol materiál pohodlne dýchať a vy ste sa tak nemuseli obávať o životnosť vášho nového obľúbeného kúsku v šatníku.