Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 29€ (platba vopred)

Packeta - výdajné miesto: 0€ pri nákupe nad 35€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Ženy Femilet by Chantelle

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia 1
Farba
Typ produktu
Výstrih
Sezóna
Produkty: 73
Vybrané filtre (1)

Luxusná spodná bielizeň vznikla ako pocta ženám a prírode

Femilet by Chantelle – škandinávska spodná bielizeň z prírodných materiálov

Femilet je jednou zo štyroch značiek obľúbenej francúzskej značky spodnej bielizne – Chantelle. Je považovaná za obľúbenú spodnú bielizeň medzi Európankami, ktoré oceňujú kvalitu. Femilet vás nadchne svojimi prírodnými materiálmi. Produkty značky sú vyrobené s ohľadom na životné prostredie a spodná bielizeň sa vyznačuje svojimi ekologickými a prírodnými materiálmi. Perfektne prispôsobená rôznym tvarom a veľkostiam. Femilet je mix francúzskeho dôvtipu, škandinávskeho dizajnu a klasických farieb. Kolekcia bola vytvorená s ohľadom na prírodu a ženy – prináša pohodlie, komfort a luxus.

Femilet – ekologická spodná bielizeň pre náročné ženy

Spodná bielizeň Femilet by Chantelle prináša predovšetkým funkčné a vysokokvalitné materiály, ktoré zaisťujú ženám maximálny relax a komfort. Na MODIVO nájdete sortiment Femilet zosobňujúci eleganciu, štýl, kvalitu a zmyselnosť. Značka ponúka pohodlné modely tak na každodenné nosenie (Lifewear), ako aj na noc (Nightwear). Ponuka Femilet je plná ženských županov, pohodlných, bavlnených tielok a legín. Značka bola vytvorená s ohľadom na životné prostredie a jej produkty sa objavujú v klasických farbách zeme a tiež v sivých, bielych a čiernych odtieňoch. Femilet je číslom jeden pre všetky dámy, ktoré chcú spojiť prírodnú klasiku s výnimočným pohodlím.