Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 29€ (platba vopred)

Packeta - výdajné miesto: 0€ pri nákupe nad 35€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl
Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia 1
Farba
Typ produktu
Výstrih
Sezóna
Produkty: 491
Vybrané filtre (1)

Objavte jemnú spodnú bielizeň od jednej z najobľúbenejších značiek na svete

Chantelle – príbeh značky so spodnou bielizňou priamo z Francúzska

Chantelle je značka francúzskeho pôvodu, ktorá už viac ako 150 rokov vytvára dámsku spodnú bielizeň. Značka je známa svojím širokým výberom veľkostí a vzorov, perfektnými strihmi a extrémnou kvalitou, ktorá spĺňa potreby každej ženy. Práve žena je v centre pozornosti. Je aj východiskovým bodom a inšpiráciou pri vytváraní rôznych kolekcií. Každý prvok spodnej bielizne Chantelle je vyrobený s veľkou precíznosťou– tak, aby perfektne sedel a ženy mali absolútne pohodlie počas jeho nosenia. Sortiment značky je tvorený s úctou k tradíciám, ale aj s ohľadom na modernosť, kreativitu a inovácie. Značka vo svojich kolekciách neustále opakuje, aká dôležitá je rozmanitosť a chce, aby sa každá žena cítila krásne.

Úžasný sortiment značky Chantelle

Značka Chantelle má vo svojej ponuke štyri vlastné značky: Chantelle, Chantal Thomass, Femilet a Passionata. Všetko preto, aby si každá žena mohla nájsť niečo presne pre seba! Medzi najobľúbenejšie produkty značky patrí inovatívna rada SoftStrech. Táto kolekcia určite zaujme všetky ženy, ktoré majú rady pohodlie. Zahŕňa produkty vyrobené z jemných a priedušných materiálov, ktoré necítite počas nosenia. Passionata je vytvorená pre mladšie zákazníčky, ktoré pri výbere spodnej bielizne kladú dôraz predovšetkým na aktuálne trendy. Je tiež cenovo najdostupnejšou značkou. Za to Chantal Thomass má vo svojej ponuke odvážne modely, obohatené o originálne detaily, ktoré priťahujú pozornosť.