Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Dievčenské šľapky a sandále

(Počet produktov: 3932)

Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Eco friendly
Typ produktu
Zvršok
Typ zapínania
Typy podpätku
Zateplenie
Určenie
Sezóna
Štýl
z 82

Sandále – vaše dieťa si zaslúži tie najlepšie topánky

Leto, slnko, teplo. Sandále sú v lete skrátka nevyhnutnosťou. Je ale extrémne dôležité nájsť detské topánky, ktoré okrem vonkajšej teploty zohľadnia aj individuálne potreby vášho dieťaťa. Detské sandále sa vyrábajú v mnohých rôznych prevedeniach, ktoré sa veľmi líšia najmä v tom, akú podporu poskytujú nohám vášho dieťaťa. Pre optimálnu podporu by sandále mali k nohe dobre priliehať. Pre sandále odporúčame priestor na rast 0,5-1 cm.  Ten je menší ako odporúčame pre uzavretú obuv, a má zabezpečiť, aby sa nohy vášho dieťaťa v sandáloch nešmýkali. Sandále prirodzene poskytujú menšiu oporu ako úplne uzavretá topánka, no i tak dokážu vašim deťom kvalitne asistovať pri dochádzaní do školy alebo pri nových letných zážitkoch.  Vaše dieťa si zaslúži len to najlepšie, a preto potrebuje dievčenské sandále, ktoré mu nielen pomôžu pri chôdzi a pri hraní udržať nôžky v bezpečí, ale zároveň budú aj dobre vyzerať. V lete sú ideálnou voľbou, pretože sú ľahko kombinovateľné so šatami, sukňou, no i s nohavicami. Nohu istia, sú vzdušné, a poskytujú komfort, ktorý vaša dcéra potrebuje. Môžete zvoliť sandále s otvorenou, či uzatvorenou špicou. Práve preto sú počas leta vhodné takmer do každého počasia a na akúkoľvek príležitosť.

Detské šľapky – pohodlie pri bazéne aj doma

Horúci a slnečný deň si najlepšie užijeme na kúpalisku či na pláži. Vaše dievčatko sa bude pravdepodobne najpohodlnejšie cítiť v dievčenských šľapkách alebo v sandáloch, ktoré nechajú vzduch prúdiť do topánky. Nohy sa tak nepotia, no zároveň sú chránené pred ostrými kameňmi, či horúcim pieskom. Detské šľapky sú vhodné hlavne pre dievčatá, ktoré už nejaký čas behajú, a stoja pevne na nohách. Pre malé deti, ktoré len práve začali chodiť, sú pre ich prvé kroky vhodnejšie ľahšie sandále alebo plátenné tenisky, ktoré poskytujú dobrú oporu.

Dievčenské sandále nájdete na MODIVO

Pri výbere vhodných sandálov je nutné dbať na ich kvalitu a pohodlnosť. Keď hľadáte sandále online, budete musieť správne odhadnúť veľkosť. Zoznámte sa preto s tabuľkou veľkostí, a následne zmerajte svojmu dievčatku nohy. Keďže sú dievčatá v malom veku veľmi aktívne a rady sa hrajú, ich kroky nemusia vždy byť stabilné, a môžu sa tak ľahko zraniť. Je preto vhodné zvoliť protišmykovú podrážku. Gumová alebo kožená podrážka je mäkká, pohodlná, a poskytuje dobrú priľnavosť. Nezabúdajte ani na ochranu prstov. Tá nielen zabraňuje vniknutiu kameňov a špiny do obuvi, no tiež nohu chráni pred zraneniami, podobne ako správne zvolený strih. Vyhnite sa najmä nákupu príliš tesných alebo príliš voľných sandálov. Deti rýchlo rastú a ich obuv potrebuje určitý priestor na to, aby ich nohy mohli rásť. Vždy je dobré kúpiť sandále, ktoré nechávajú prstom na nohách určitý priestor. Existujú tisícky sandálov, z ktorých si môžete vyberať, no dôležité je, že nech už hľadáte akékoľvek sandále, na MODIVO zaručene nájdete to, čo hľadáte.  V súčasnosti si tu môžete vybrať z viac ako 100 rôznych značiek a preskúmať rôzne druhy dievčenských šľapiek a sandálov od renomovaných výrobcov. V prípade obuvi pre deti je vhodné zvoliť značkovú a kvalitnú obuv, ktorá je nie len pohodlná, no i módna. Vaše dievčatko tak bude svoje sandále nosiť s radosťou.

Dievčenské šľapky a sandále – Často kladené otázky

Ako vybrať správnu veľkosť detských papúč?

Pre najpresnejší odhad správnej veľkosti sandálov je vhodné vášmu dievčatku zmerať nohy. Postavte svoje dieťa v ponožkách na prázdny hárok papiera a obkreslite nožičky na papier ceruzkou alebo fixkou. Následne zmerajte dĺžku chodidla a vyberte veľkosť podľa veľkostnej tabuľky. Pri orientácii v detských veľkostiach vám pomôže aj veková kategória, ktorú výrobcovia pri daných topánkach uvádzajú.

Ako vybrať dieťaťu sandále tak, aby boli pohodlné?

Dôležité je najmä zvoliť správny strih a veľkosť. Sandále by mali dieťaťu sedieť presne a nemali byť mať vôľu väčšiu ako 0,5-1 cm.