Zoradiť
Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Typ produktu
Zvršok
Produkty: 169
Zobraziť ID verzie

Papuče pre deti – funkčné riešenie pre najmenších

Keď sa vonku ochladí, detské nožičky sa musia udržiavať v teple. Aj keď sú ponožky jasným riešením na studené nohy, sú tiež šmykľavé a môžu viesť k pádom, a to najmä u malých detí, ktoré radi behajú po studených podlahách. Aby ste teda neriskovali zlomeninu ruky, vybavte svoje dieťa papučami, ktoré majú protišmykový povrch, no zároveň doprajú vášmu dieťaťu komfort a pohodlie. Aby ste mohli vybrať naozaj funkčné a praktické papuče, najskôr si ujasnite, kde bude vaše dieťa papuče najčastejšie nosiť. Na základe toho budete vedieť, či máte hľadať papuče s tvrdým alebo s mäkkým dnom. Veľkosť detských papúč tiež niekedy nie je rovnaká ako veľkosť pri bežnej obuvi, preto si pozrite tabuľku veľkostí daného výrobcu aby ste sa uistili, že papuče vášmu dieťaťu sadnú. Prsty by nikdy nemali byť stlačené k sebe a oblasť päty musí poskytovať dobrú oporu. Papuče vaše dieťa ale potrebuje aj v lete. Ideálne letné papuče sú vyrobené z kvalitnej prírodnej bavlny. Bavlna je ľahká, priedušná a absorbuje prebytočnú vlhkosť čo znamená, že pot a pachy nemajú šancu. Navyše, toto prírodné vlákno je obzvlášť príjemné pre pokožku a ponúka výnimočný komfort.

Detské papuče s kožušinkou – pohodlné a teplé riešenie na každý deň

Pokiaľ ide o výber medzi bosými nohami len s ponožkami alebo aj s papučami, veľmi záleží na tom, na akom type povrchu vaše dieťa trávi čas, a ako veľmi je aktívne. Napríklad, ak váš domov pozostáva hlavne zo studenej dláždenej podlahy, rozhodne potrebujete teplé detské kožušinové papuče, v ktorých vaše dieťa neprechladne. V ideálnom prípade by mala byť podošva papúč mäkká a pružná, pretože vďaka tomu budú vášmu dieťaťu na nohe správne sedieť, a nebudú negatívne ovplyvňovať jeho vývoj. Keď sa deti hrajú, ich nohy sa často začínajú potiť. Aj preto by ste si mali vybrať papuče, ktoré sú vyrobené z priedušných materiálov, ako je bavlna alebo vlna. Skvelou voľbou sú aj papučky so zapínaním na suchý zips, pretože papučku potom môžete prispôsobiť tak, aby dokonale padla na nohu vášho dieťaťa. Získate tak pohodlné a teplé riešenie na každý deň, ktoré je vhodné na chladné zimné, no i teplejšie prechodné obdobia.

Kožušinové papuče – ľahké detské topánky dostupné v mnohých farbách

Detské papuče sú momentálne na trhu dostupné v rôznych strihoch, štýloch i farebných kombináciách. Nemali by ste tak mať problém nájsť vhodné papuče pre dievčatá ani pre chlapcov. Pokiaľ sa papuče nedajú prať, prípadne ich prať nechcete, siahnite po tmavších farbách ako je napríklad tmavomodrá, tmavozelená alebo sivá, na ktorých nie je vidno špinu ani fľaky. V opačnom prípade odporúčame vybrať farbu, ktorú vaše dieťa miluje. Papuče tak bude rado nosiť a nebude si ich vyzúvať.

Kožušinové papuče pre deti – Často kladené otázky

Aké papuče zvoliť pre deti?

Pre deti voľte papuče z kvalitných materiálov ako je prírodná bavlna alebo vlna. Je dôležité, aby boli dostatočne teplé, no zároveň priedušné. Pre menšie deti je vhodné voliť plné papuče na zapínanie, ktoré sa im nebudú vyzúvať, ani ich nijakým spôsobom obmedzovať v pohybe.

Aké papuče sa dajú nosiť namiesto ponožiek?

Pokiaľ vaše dieťa na nohách nestrpí žiadnu papuču ani topánku navyše, siahnite po druhých vlnených ponožkových papučiach. Tieto papuče sú väčšinou zvnútra zateplené a dokážu byť rovnako teplé, ako klasické papuče. Dbajte ale na to, aby mali na spodnej strane protišmykové nálepky alebo aplikácie, a aby vaše dieťa neprišlo na podlahe v úrazu.