Detské oblečenie

Zoradiť
Vek
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Pohlavie
Licencia
Produkty: 22 263
Zobraziť ID verzie

Detské oblečenie - na každé ročné obdobie

Pokiaľ ide o výber oblečenia pre vaše deti, hlavným pravidlom je, že bezpečnosť a pohodlie sú na prvom mieste. Je tiež potrebné myslieť na nakupovanie pre rôzne vekové kategórie, pretože s každou fázou vývoja detí sú spojené rôzne požiadavky. Oblečenie pre deti je dobré vyberať s ohľadom na celý rok, nakoľko dlhé nohavice a dlhé rukávy viete využiť ako počas leta, tak aj počas chladnejších mesiacov a v zime ako spodnú vrstvu. Vyberajte preto oblečenie, ktoré sa bude vášmu dieťaťu páčiť a využijete ho teda na dlhšie ako na jednu sezónu.

Oblečenie pre bábätká – materiály vhodné pre bábätká 

Výber oblečenia pre vaše dieťa je na začiatku ťažkou úlohou pre každého nového rodiča. Na jednej strane chcete všetky tie krásne miniverzie vlastných šiat, ktoré vyzerajú na bábätku tak roztomilo, a na druhej strane chcete, aby sa vaše dieťatko v ich šatách cítilo pohodlne. Netreba zabúdať na to, že časti oblečenia by sa mali dať ľahko obliecť a vyzliecť, keďže ich možno budete musieť počas dňa niekoľkokrát vymeniť. Máme pre vás 2 hlavné faktory, podľa ktorých by ste mali detské oblečenie nakupovať.

Vyberte si kvalitné látky – musíte sa rozhodnúť pre mäkké a prírodné materiály. Bavlna je najlepšou voľbou pre novorodencov a zostáva najlepšou voľbou aj pre batoľatá a väčšie deti. 

Vyberte si oblečenie, ktoré možno prať v práčke – musíte byť praktickí. Bábätká sú neporiadne, a preto by ste si mali zvoliť oblečenie pre bábätká vhodné na pranie v práčke.

Oblečenie pre deti - pre deti všetkých vekových kategórií

Detské obchody ako je MODIVO ponúkajú oblečenie pre deti všetkých vekových kategórií.

Naše deti sú vystavené móde, pretože používajú smartfóny a tablety a možno vedia lepšie ako my, čo je momentálne trendy.

Deti majú radi kontrolu a môžete im nechať svoj názor na výber oblečenia. Ak máte batoľa medzi 2 a 4, môžete začať tým, že mu ponúknete dve možnosti na výber. Vy si teda vyberáte vhodné oblečenie podľa počasia alebo príležitosti, no dávate im na výber. To isté môžete urobiť aj pri nákupe – ponúknite niekoľko vopred vybraných položiek a nechajte ich, nech si vyberú detské oblečenie, ktoré sa im páči.

Ako deti rastú, mali by ste im umožniť, aby si vytvorili vlastné kombinácie. Pomerne často nebudete súhlasiť s výberom farieb alebo typov oblečenia, ale nezabudnite, že majú svoj vlastný vkus. Môžete sa jednoducho podeliť o svoj názor, že to vyzerá smiešne alebo trápne, a spýtať sa ich, prečo sa s nimi chcú vyrovnať. To pomáha dieťaťu vytvoriť si preferencie a povzbudí ho, aby vyjadrilo, čo chce.

Detské oblečenie – najčastejšie otázky: 

Detské oblečenie - ako vybrať veľkosť?

Bábätká a oblečenie pre ne nemusí byť trápením. Stačí si vybrať oblečenie, ktoré je o trochu väčšie ako je vaše bábätko momentálne, aby ste ho mohli využívať čo najdlhšie a nemuseli meniť detské oblečenie každé 2 mesiac. Samozrejme počítame s tým že vaše bábätko z oblečenie tak či tak rýchlo vyraste a preto by ste mali oblečenie pre bábätko skladovať. Môže sa zísť či už vám, alebo vašim blízkym kamarátom či rodine.

Detské oblečenie - kde ho kúpiť? 

Najširší výber detského oblečenie, či už sa jedná pre bábätká alebo väčšie deti nájdete v internetovom obchode MODIVO. Môžete prehľadávať medzi mnohými rôznymi štýlmi, farbami, materiálmi a vybrať si z pohodlia domova to, čo sa vám alebo vášmu dieťaťu páči najviac.