Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 29€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Detské džínsy

(Počet produktov: 399)

Vek
Veľkosť
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Pohlavie
Materiál oblečenia
Licencia
Prispôsobenie
Stav
Štýl nohavíc
Dĺžka
Zapínanie
Vzor
Cena
z 9

Len jedny nohavice – detské rifle

Už vás nebaví kupovať stále nové detské rifle len preto, aby vaše deti mali do týždňa diery na kolenách? Ak áno, pozrite sa na tento jednoduchý tip na šetrenie peňazí, ktorý je riešením vašich problémov s džínsami pre deti. Podelíme sa s vami o niekoľko tipov, ktoré vám uľahčia život s detskými nohavicami.

Malí deti sú na oblečenie hrubé. Koniec koncov, kto má čas starať sa o oblečenie, keď sú tu draky, ktoré treba poraziť, zakopané poklady na objavenie a ihriská, ktoré treba preskúmať? Tričká a šortky zvyčajne prežijú tieto odvážne činy, ale každá látka, ktorá im siaha po kolená, je odsúdená na rýchly zánik.

Základom je vybrať detské nohavice tak, aby aj pri nadbytočnom opotrebovaní vyzerali stále nositeľne. Ideálnym riešením sú teda detské džínsy s dierami, ktoré aj pri nečakaných pádoch budú vyzerať tak, že je to súčasť dizajnu.

Džínsy s dierami – pre detský rebelský vek

Deti sa počas puberty začnú meniť na malých rebelov a nič ich v tomto veku nemôže zastaviť. Sledujú televíziu a radi sa nechávajú inšpirovať svojimi obľúbenými celebritami, či už sa to týka názorov, alebo výzoru. Nestarnúcim hitom sú džínsy s dierami, ktoré môžeme vidieť všade. Ak ich vaše dieťa ešte nemá, určite po nich bude za chvíľu túžiť.

Detské nohavice rifle sú teda neodmysliteľnou súčasťou šatníka každého malého rebela či rebelky. Ak vaše deti chcete niečím naozaj potešiť, určite siahnite po týchto džínsoch, v ktorých sa budú cítiť ako svoje obľúbené celebrity!

Pozrite sa, aké džínsy pre deti najlepších značiek si môžete kúpiť v MODIVO

Na eshope Eobuv nájdete džínsy pre deti najrôznejších značiek a strihov – nájde sa v tom teda naozaj každý. V obchode nájdete známe značky, akými su: Calvin Klein Jeans, United Colors of Benetton, Polo Ralph Lauren, GUESS, Jack&Jones junior, Timberland, Tommy Hilfiger, či menej známe ale stále rovnako kvalitné značky, akými sú napríklad: NAME IT, OVS, Mayoral.

Nohavice pre deti si tu teda vyberú aj tí najnáročnejší nakupujúci vďaka širokému portfóliu značiek, strihov, farieb či materiálov.  

Detské džínsy – často kladené otázky 

Ako roztiahnuť detské džínsy? 

Ak sú džínsy s dierami pre deti príliš tesné, ponorte džínsy do vlažnej vody. Môžete to urobiť v umývadle, vani alebo inej nádobe. Keď sú džínsy úplne mokré, oblečte ich vášmu dieťaťu. Pri deťoch je táto metóda najjednoduchšia. Keď sa začnú hýbať – kráčať, naťahovať sa, ohýbať sa a sedieť, džínsy sa začnú postupne uvoľňovať. Deti sú hravé a tak si z tohto môžete spraviť hru pre nich, ak tomu nebudú chcieť úplne porozumieť. Po niekoľkých minútach pohybu džínsy vyzlečte a zaveste ich, aby vyschli na vzduchu. Ak to deti vydržia, nechajte na nich mokré džínsy kým trochu nevyschnú, aby si udržali nový tvar. Po úplnom vyschnutí džínsov tam bude extra priestor pre pohyb.

Ako urobiť diery v detských džínsoch?

Aby vyzerali detské džínsy s dierami čo najvernejšie roztrhané, najlepšie fungujú strúhadlo na syr, brúsny papier a pemza alebo pilník na nohy. Na vytvorenie otvorov použite pár malých, ale ostrých nožníc na nechty; presnosť je tu kľúčová. Založte kúsok kartónu alebo malý drevený blok vo vnútri nohavíc, aby ste chránili zadnú časť džínsov – tento vzhľad má byť nekonštruktívny, takže akákoľvek asymetria bude vyzerať dobre.