Vybrať kategóriu a začať nakupovať

Menu

Menu

Vrátenie a výmena


Musíte vrátiť tovar? Nič zložité! V niekoľkých krokoch zhrnieme, aké je to jednoduché. 

Na vrátenie tovaru máte až 30 dní! Vrátenie tovaru sa realizuje prostredníctvom kuriérskej služby DPD, po objednaní kuriera. 

V prípade vrátenia tovaru si môžete kuriéra objednať priamo na stránke : https://www.return-my-parcel.com/dpd-sk/eo-modivo


Vráťte tovar

Tovar môžete vrátiť v priebehu 30 dní od momentu prevzatia objednávky.

Vráťte tovar

  • Vyplňte formulár o odstúpení od zmluvy
  • Skompletizujte zásielku: tovar na vrátenie a formulár
  • Na zásielku prilepte etiketu s adresou, objednajte kuriéra a pripravte na odoslanie
  • Zásielku odovzdajte kuriérovi
Pri vrátení tovaru postupujte nasledovne:


1. Prihláste sa do svojho účtu na https://modivo.sk a následne prejdite do záložky “Vrátenie”. Ak nemáte účet, prejdite na https://modivo.sk/vratenie-a-vymena a kliknite na “Vráťte tovar”.


2. Vyplňte údaje, zaznačte produkty, ktoré chcete vrátiť a následne vyberte dôvod vrátenia tovaru.


3. V prípade vrátenia tovaru si môžete kuriéra objednať priamo na stránke : https://www.return-my-parcel.com/dpd-sk/eo-modivo


4. Vyplnený a podpísaný formulár vrátenia tovaru vložte do balíka. Ak potrebujete nový formulár, môžete si ho vytlačiť online vo Vašom účte, alebo stiahnuť tu.


5. Produkt, ktorý chcete vrátiť, dobre zabezpečte a vložte do škatule spolu s vyplneným formulárom vrátenia tovaru. Nezabúdajte na to, že tovar musí byť v pôvodnom balení s neporušenými štítkami či etiketami.  


6. Balík odovzdajte kuriérovi.


Peňažné prostriedky Vám budú vrátené do 3-5 pracovných dní od momentu overenia Vašej zásielky. Vo výnimočných situáciách môže byť táto doba predĺžená maximálne do 14 dní v závislosti od toho, aký spôsob platby ste si vybrali, pretože takým istým spôsobom budú prostriedky vrátené.


  • Ak ste objednávku zaplatili na dobierku alebo bankovým prevodom, vrátenie financií sa uskutoční na bankový účet, ktorý ste uviedli vo formulári vrátenia.
  • Ak ste platbu uskutočnili prostredníctvom služby PayPal alebo kartou, financie Vám budú vrátené prostredníctvom týchto služieb.


Dôležité


1. Ak používate škatuľu, v ktorej ste dostali objednávku - odstráňte starý štítok a prilepte nový. Balík starostlivo zalepte.

2. Ak chcete vrátiť viac ako jeden produkt, môžete všetky produkty vložiť do jednej škatule. Ak chcete odoslať viac balíkov, na každom z nich musí byť samostatná etiketa a balíky je potrebné zaslať zvlášť.

3. Nezabúdajte na to, že zásielky na dobierku neprijímame.


Výmena? Úplná hračka!


Ak ste dostali produkt, ktorý sa líši od objednanej položky, jednoducho ho vráťte a ihneď objednajte požadovaný tovar znova!

Zvolené položky pre Vás ihneď zarezervujeme a po vykonaní platby budú odoslané v priebehu 24 hod.

Najčastejšie otázky

Najčastejšie otázky

1. Prihláste sa do svojho účtu na https://modivo.sk a následne prejdite do záložky “Vrátenie”. Ak nemáte účet, prejdite na https://modivo.sk/vratenie-a-vymena a kliknite na “Vráťte tovar”.


2. Vyplňte údaje, zaznačte produkty, ktoré chcete vrátiť a následne vyberte dôvod vrátenia tovaru. 


3. V prípade vrátenia tovaru si môžete kuriéra objednať priamo na stránke : https://www.return-my-parcel.com/dpd-sk/eo-modivo


4. Vyplnený a podpísaný formulár vrátenia tovaru vložte do balíka. Ak potrebujete nový formulár, môžete si ho vytlačiť online vo Vašom účte alebo si ho stiahnite tu.


5. Produkt, ktorý chcete vrátiť, dobre zabezpečte a vložte do škatule spolu s vyplneným formulárom vrátenia tovaru. Nezabúdajte na to, že tovar musí byť s neporušenými štítkami či etiketami.   


6. Balík odovzdajte kuriérovi.

Neviete sa dočkať Vašej zásielky? Premýšľate, či je už na ceste k Vám? Alebo Vás možno len zaujíma, kde sa aktuálne balík s Vašimi vytúženými kúskami práve nachádza. Nič zložité!


Vynakladáme maximálne úsilie, aby ste svoju zásielku dostali čo najrýchlejšie. Kedykoľvek môžete sledovať jej polohu. Postačí navštíviť stránku prepravcu a uviesť č. prepravného listu.

Skúste, aké je to jednoduché! 


Kliknite sem a skontrolujte stav objednávky

Ak ste dostali produkt, ktorý sa líši od objednanej položky, jednoducho ho vráťte a ihneď objednajte požadovaný tovar znova!

Zvolené položky pre Vás ihneď zarezervujeme a po vykonaní platby expedujeme v priebehu 24 hod.

V záujme dosiahnutia Vášho maximálneho komfortu sú všetky naše produkty podrobené presnému meraniu. Porovnajte individuálne veľkosti vybranej položky dostupné na stránke produktu s Vašimi mierami a užívajte si pohodlné nakupovanie.

Pre akékoľvek zmeny v objednávke kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 22 1201 499 alebo nám napíšte e-mail na: [email protected]

Ak chcete objednávku stornovať, kliknite na odkaz nachádzajúci sa v dolnej časti potvrdzujúcej správy. V momente, keď objednávka nadobudne stav "Spracováva sa", už nie je možné objednávku stornovať.

Získajte 10 eur na nákup tovaru.
Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a získajte informácie o promo akciách a novinkách.