Veľkosti

Vieme, že veľkosti u jednotlivých producentov sa môžu líšiť. V Modivo to ale nie je žiadny problém!

Veľmi nám záleží na tom, aby Vaše nákupy u nás splnili Vaše očakávania. Preto je každý náš produkt špeciálne pre Vás zvlášť meraný. Vždy uvádzame jeho presné rozmery.

V niekoľkých krokoch zhrnieme, ako skontrolovať veľkosť

1. Na stránku každého produktu sme umiestnili odkaz na tabuľku veľkostí pre daný produkt.

2. Kliknite na odkaz a zistite podrobné rozmery položky, ktorá Vás zaujíma.

3. Porovnajte s Vašimi mierami.

4. Takýmto spôsobom si môžete vybrať pre Vás najvhodnejšiu veľkosť!

S Modivo sa už nemusíte trápiť, či Vám zakúpený produkt sadne!

Najčastejšie otázky

 

Ako vrátiť tovar?

1. Prihláste sa do svojho účtu na https://modivo.sk a následne prejdite do záložky “Vrátenie”. Ak nemáte účet, prejdite na https://modivo.sk/vratenie-a-vymena a kliknite na “Vráťte tovar”.

2. Vyplňte údaje, zaznačte produkty, ktoré chcete vrátiť a následne vyberte dôvod vrátenia tovaru.

3. V prípade vrátenia tovaru si môžete kuriéra objednať priamo na stránke : https://www.return-my-parcel.com/dpd-sk/eo-modivo

4. Vyplnený a podpísaný formulár vrátenia tovaru vložte do balíka. Ak potrebujete nový formulár, môžete si ho vytlačiť online vo Vašom účte alebo si ho stiahnite tu.

5. Produkt, ktorý chcete vrátiť, dobre zabezpečte a vložte do škatule spolu s vyplneným formulárom vrátenia tovaru. Nezabúdajte na to, že tovar musí byť s neporušenými štítkami či etiketami.

6. Balík odovzdajte kuriérovi.

Kde môžem sledovať svoj balík?

Neviete sa dočkať Vašej zásielky? Premýšľate, či je už na ceste k Vám? Alebo Vás možno len zaujíma, kde sa aktuálne balík s Vašimi vytúženými kúskami práve nachádza. Nič zložité! Vynakladáme maximálne úsilie, aby ste svoju zásielku dostali čo najrýchlejšie. Kedykoľvek môžete sledovať jej polohu. Postačí navštíviť stránku prepravcu a uviesť č. prepravného listu. Skúste, aké je to jednoduché! Kliknite sem a skontrolujte stav objednávky

Ako vymeniť tovar?

Ak ste dostali produkt, ktorý sa líši od objednanej položky, jednoducho ho vráťte a ihneď objednajte požadovaný tovar znova! Zvolené položky pre Vás ihneď zarezervujeme a po vykonaní platby expedujeme v priebehu 24 hod.

Ako si vybrať správnu veľkosť?

V záujme dosiahnutia Vášho maximálneho komfortu sú všetky naše produkty podrobené presnému meraniu. Porovnajte individuálne veľkosti vybranej položky dostupné na stránke produktu s Vašimi mierami a užívajte si pohodlné nakupovanie.

Ako objednávku zmeniť alebo stornovať?

Pre akékoľvek zmeny v objednávke kontaktujte našu zákaznícku linku na čísle +421 22 1201 499 alebo nám napíšte e-mail na: info@modivo.sk Ak chcete objednávku stornovať, kliknite na odkaz nachádzajúci sa v dolnej časti potvrdzujúcej správy. V momente, keď objednávka nadobudne stav "Spracováva sa", už nie je možné objednávku stornovať.