Vybrať kategóriu a začať nakupovať

Menu

Menu

O nás

Modivo vzniklo vďaka našej obrovskej vášni pre módu a krásu. Špeciálne pre Vás sme pripravili širokú ponuku prémiových značiek oblečenia inšpirovanú módnymi trendmi a požiadavkami klientov. Špeciálne vybraný sortiment, jednoduché nakupovanie, bezpečné platobné metódy, rýchle dodanie a 30 dňová lehota na bezplatné vrátenie tovaru - nákup na Modivo Vám vyčaruje úsmev na tvári. Presvedčte se sami!1. Sme súčasťou skupiny eobuwie.pl/eobuv.sk!


Modivo je súčasťou kapitálovej skupiny eobuwie.pl, ktorá sa teší dôvere spotrebiteľov už 20 rokov! Pôsobíme už na 14 európskych trhoch a našou snahou je neustály rozvoj, preto veríme, že počet krajín ešte narastie. Efektívne logistické a platobné riešenia, ale aj podpora našich dôveryhodných partnerov zaisťujú predaj kvalitnej značkovej módy.


2. Pozitívne hodnotenia


Pravidelne dostávame pozitívne hodnotenia od zákazníkov, ktorí opakovane vyjadrili svoje uznanie. Podarilo sa nám vybudovať povesť dôveryhodnej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu podľa striktne definovaných pravidiel, dodržiava zásady zdravej konkurencie a pri každodennej prevádzke sa snaží vyhovieť požiadavkám aj tých najnáročnejších zákazníkov.


3. Prémiová kvalita


V záujme splnenia požiadaviek našich zákazníkov sme pripravili široké portfólio kvalitných značiek na základe tých najnovších trendov a poznatkov zo sveta módy. Sme oficiálnymi distribútormi, spolupracujeme len so spoľahlivými a dôveryhodnými partnermi. Garantujeme tú najvyššiu kvalitu a originálny tovar. S Modivo máte istotu, že nakupujete to najlepšie.


4. Overené platobné metódy


Používame len overené a predovšetkým bezpečné spôsoby platby. PayU, PayPal, platba kartou – môžete použiť najobľúbenejšie platobné metódy na trhu. Nevyhovujú Vám online platby? Žiadny problém – objednávku môžete zaplatiť aj na dobierku. Nič zložité!


5. SSL – záruka bezpečných nákupov


Používame šifrovanie SSL, ktoré zaručuje dôvernosť a integritu prenosu údajov a tiež autentifikáciu serveru. Vďaka tomu sú všetky Vaše osobné údaje šifrované a chránené proti prístupu tretích osôb.


6. Vaše údaje sú u nás v bezpečí


Mimoriadny význam kladieme na ochranu Vašich osobných údajov.

Subjekty zo skupiny eobuwie.pl Vám zaručujú bezpečnosť spracúvania Vašich údajov. Poskytnuté informácie (napr. prihlasovacie údaje, heslo, adresa alebo číslo bankového účtu) sú riadne zabezpečené a používané výhradne na účely, na ktoré boli zhromažďované.Garantujeme Vám pohodlné a bezpečné nákupy! Presvedčte se sami!Máte otázky? Kontaktujte našu infolinku na čísle +421 22 1201 499 alebo na e-mailovej adrese: [email protected]

Získajte 10 eur na nákup tovaru.
Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a získajte informácie o promo akciách a novinkách.