Vybrať kategóriu a začať nakupovať

Menu

Menu

koronavirus

Modivo.sk a koronavírus: bezpečnosť nadovšetko!

Vzhľadom na riziko nákazy koronavírusom musíme všetci prispôsobiť svoje aktivity tak, aby sme chránili seba, aj ľudí okolo nás. Záleží nám totiž na tom, aby ste mohli nakupovať aj naďalej čo najpohodlnejším a najbezpečnejším spôsobom.


Zaviedli sme preto opatrenia, ktoré chránia tak zákazníkov, ako aj našich zamestnancov.


  • naše logistické centrum je dezinfikované dvakrát za deň;
  • všetci zamestnanci, ktorí sú v bezprostrednom kontakte s Vašimi zásielkami, pracujú v rukaviciach;
  • používame dodatočné dezinfekčné prostriedky, testujeme teplotu každého pracovníka logistického centra po príchode do práce;
  • vykonávame prísnu kontrolu realizácie preventívnych opatrení v našom tíme - hygiena a dezinfekcia;
  • všetci zamestnanci, ktorí môžu pracovať v režime home office, vykonávajú prácu z domu;

Vzhľadom na bezpečnostné postupy, ktoré sme zaviedli v záujme ochrany našich zamestnancov, sa môže dodacia lehota predĺžiť o 2-3 dni a reálny čas doručenia o cca. 4-5 dní.

V tomto náročnom období by sme Vás preto chceli poprosiť o pochopenie a ústretovosť!


V záujme dosiahnutia Vašej bezpečnosti, ako aj bezpečnosti našich partnerov z prepravných spoločností Vám odporúčame:


  • vyhnúť sa možnosti platby na dobierku (s cieľom eliminácie bezprostredného kontaktu s kuriérmi);
  • uprednostniť platbu vopred, prevodom alebo platobnou kartou;

Všetkých zákazníkov by sme chceli požiadať o dodržiavanie preventívnych opatrení a opúšťanie svojich domovov len v nevyhnutných prípadoch až do momentu ukončenia epidémie.


Spolu s nárastom počtu infekcií koronavírusom rastie aj záujem o nákupy cez internet. Pracujeme 24 hodín denne, 7 dní v týždni, systémom na zmeny, aby sme dokázali vybavovať Vaše objednávky rovnako bezchybne a plynule ako doposiaľ.


Neustále prijímame dodatočné opatrenia zamerané na ochranu našich zamestnancov, produktov a zásielok. Bez ohľadu na to, ako náročná bude situácia, sme pripravení pracovať pre Vás - našich zákazníkov a zabezpečiť Vám vysokú kvalitu služieb.


Na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i bezzwłocznie wprowadzamy zalecenia.


Pravidlá práce v modivo.sk


Tak ako všetci, aj my sa snažíme čo najskôr prispôsobiť novej situácii. Sme plne mobilizovaní a pripravení urobiť všetko pre to, aby ste nepostrehli žiadny rozdiel v plynulosti obsluhy a kvality kontaktu s nami.


Zároveň by sme chceli informovať našich partnerov a zákazníkov o zavedení množstva opatrení v záujme spomalenia šírenia vírusu a nutnosti izolácie obyvateľov (social distancing).

Získajte 10 eur na nákup tovaru.
Zaregistrujte svoju e-mailovú adresu a získajte informácie o promo akciách a novinkách.