Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Dámske boxerky Passionata by Chantelle

(Počet produktov: 9)

Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia (1)
Farba
Eco friendly
Materiál oblečenia
Stav
Vzor
Passionata by Chantelle

Objavte francúzsku spodnú bielizeň korešpondujúcu s najnovšími trendmi

Passionata – francúzska značka z kultovej skupiny Chantelle

Passionata je značkou francúzskeho giganta spodnej bielizne Chantelle, ktorý už viac ako 150 rokov tvorí jemnú inšpiratívnu kolekciu, ktorá podnecuje všetky ženy k rešpektovaniu ich rozmanitosti. Passionata je určená pre mladšiu skupinu zákazníčok, ktorá pri výbere spodnej bielizne venuje pozornosť predovšetkým aktuálnym trendom. Spomedzi všetkých značiek Chantelle, táto značka tiež patrí k cenovo najdostupnejším a najmódnejším. Odráža najnovšie trendy a moderný životný štýl. Dokonale reprezentuje state of mind súčasnej ženy. Zodpovedá jej požiadavkám tým, že ponúka módnu a jednoduchú spodnú bielizeň. Ideálne pre všetky dámy, ktoré rady kombinujú tradície so súčasným štýlom.

Sortiment značky Passionata - súčasnosť a tradícia v jednom

Sortiment francúzskej značky Passionata je dokonale vyvážený spojením najnovších trendov s tradičnou precíznosťou vyhotovenia. V kolekcii nájdete jemné podprsenky – od tých mäkkých bez výplne až po tie s výstužou a kosticami. Ku kompletu si môžete vybrať vhodný spodný diel – klasické nohavičky, boxerky, brazíske nohavičky alebo tangá. Čipkované, hladké alebo bezšvíkové? Výber je len na vás. Návrhári Passionaty dbajú na to, aby si každá žena našla niečo pre seba. Okrem dolných a horných dielov spodnej bielizne nájdete v ponuke francúzskej značky aj jemné župany alebo štýlové body. Ktoré z týchto vecí v štýle parisian chic si zaobstaráte do svojho šatníka?