Pánske čižmy a iné

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Zvršok
Zateplenie
Šírka topánky
Produkty: 737
Zobraziť ID verzie

Čižmy a iná pánska zimná obuv pre najnáročnejších mužov

Hľadáte kvalitnú zimnú obuv pre tých najnáročnejších mužov? Na výber máte z množstva možností. Dôležité je pri výbere však zohľadniť vaše potreby, štýl, preferencie, ale aj rozpočet. Rozpočet sa často odvíja od kvality a použitých materiálov či od značky pánskych čižiem a zimných topánok. Pánske čižmy sú tou najlepšou voľbou, čo sa týka obuvi na zimu. Vybrať si môžete z rôznych modelov, a to zimné topánky pre mužov na šnurovanie alebo na zips. Taktiež môže ísť o športové, elegantné alebo ležérne topánky, ktoré jednoducho môžete kombinovať k rôznym outfitom. Čo sa týka farby, odporúčame zvoliť pánske zimné topánky v neutrálnych odtieňoch. Pánska zimná obuv musí vyhovovať vašim potrebám. Myslieť však treba na odolnosť a kvalitu. Pokiaľ však hľadáte kvalitné zimné topánky, je potrebné do nich investovať. Drahšia obuv pre mužov vám však bude slúžiť dlhšie.

Pánske teplé čižmy do každého zimného počasia

Počas chladných zimných mesiacov je vhodné nosiť predovšetkým pánske teplé čižmy. Pánske čižmy na zimu sú síce mohutnejšie a robustnejšie ako bežné topánky na leto, avšak aj tie môžu vyzerať štýlovo. Pánske teplé čižmy by však mali mať iné vlastnosti, aby vás chránili aj v extrémnych podmienkach. Zamerať by ste sa mali najmä na kvalitné materiály, ktoré odolávajú opotrebovaniu. Medzi kvalitné materiály patrí najmä pravá koža, ktorá zaručuje dlhú životnosť vašich pánskych čižiem a odolnosť proti poškodeniu. Kvalitné pánske teplé čižmy by mali byť tiež pohodlné, a preto ich pred kúpou odporúčame vždy vyskúšať. Kvalitu spoznáte aj podľa toho, že obuv pre pánov bude vyrobená špeciálnou technológiou Gore-Tex. Rovnako odporúčame si vybrať zateplené pánske zimné topánky.

Pánske čižmy, trekingové a turistické topánky obľúbených prémiových značiek

Pri výbere čižiem môžete zvoliť všestranné zimné topánky pre mužov, ktoré môžete nosiť na rôzne príležitosti a k rôznym outfitom. Najčastejšie ide o obuv pre mužov v klasickom štýle. Zvoliť však môžete aj špeciálnu obuv navrhnutú pre rôzne príležitosti. Napríklad na hory počas zimy si môžete vybrať trekingové alebo turistické pánske topánky. Tieto topánky majú špeciálne vlastnosti, a preto je v nich chôdza aj po nerovnom povrchu počas chladných mesiacov príjemná a bezpečná. Na MODIVO.sk nájdete pánske čižmy, trekingové a turistické topánky mnohých obľúbených prémiových značiek. V súčasnosti môžete na tieto topánky využiť aj zľavy. Pri kúpe topánok odporúčame vždy použiť tabuľku veľkostí, aby vám topánky boli dobré a netlačili vás.

Pánske čižmy – často kladené otázky:

Pánske čižmy – ako ich nosiť?

Pánske čižmy môžete nosiť k rôznym outfitom. K ležérnemu oblečeniu odporúčame zvoliť outdoorovú obuv. K elegantnému oblečeniu naopak odporúčame zvoliť kožené šnurovacie topánky v neutrálnych tmavých odtieňoch. Na hory a turistiku je lepšie kvôli bezpečnosti zvoliť trekingovú obuv alebo turistické teplé topánky. Na bežný deň sú vhodné napríklad pánske teplé čižmy alebo zimné topánky pre mužov so zipsom či na šnurovanie.

Ako zaviazať pánske čižmy?

Existuje viacero spôsobov, ako môžete čižmy pre mužov zaviazať. Dôležité je, aby boli topánky pevne uviazané, kvôli bezpečnosti a pohodliu. Zvoliť môžete klasický základný spôsob alebo spôsob pre väčšiu stabilitu. Začnite klasickým spôsobom, ale keď prekrížite šnúrky na vrchole členku, namiesto toho ich preveďte cez dve susedné diery a potom prekrížte šnúrky a prevezmite ich na ďalšiu dierku. Ak máte užšie chodidlá, môžete použiť krížový spôsob viazania.