Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Pánske teplákové nohavice

(Počet produktov: 1758)

Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Eco friendly
Typ produktu
Materiál oblečenia
Zapínanie
Dĺžka
Štýl nohavíc
Pohlavie
Prispôsobenie
Stav
Športové disciplíny
Šport
Príležitosť
Funkcia
Vodeodolnosť
Vzor
Sezóna
z 37

Pánske tepláky - kvintesencia módy a pohodlia na každý deň

Všetci máme radi voľnosť. Či je to vo vzťahu, v živote alebo v nosení pohodlného oblečenia. Prečo sa tak obmedzovať v nohaviciach, ktoré vás tlačia a ste v nich obmedzení, keď vaše nohy môžu zažiť dokonalé pohodlie? Pánske tepláky už dávno nie sú len o nosení v domácnosti. Stále môžete vyzerať módne a zájsť do mesta či na kávu. Aj napriek tomu, že stále vyhrávajú rifle, ako nohavice do spoločnosti, záujem o tepláky sa aj napriek tomu zvýšil. 

Vďaka tomu, že sú vyrobené z hrubšej vrstvy materiálu, vám v nich zima nebude. Ich využitie je flexibilné a tak ich využitie nájdete vo viacerých prípadoch. Napríklad si s nimi skvelo zašportujete, v pohodlí domova si v nich oddýchnete a stále môžete ísť do spoločnosti bez toho, aby ste sa museli cítiť zle. Ak máte radi značkové tepláky, určite oceníte široký sortiment značiek. Napríklad Adidas, Puma Reebok, Tommy Hilfiger a ďalšie celosvetové mená.

Slim fit tepláky - módne nohavice pre subkultúry a návštevníkov posilňovní

Čo poteší človeka viac, ako keď stretne niekoho s rovnakým štýlom, ako je ten váš. Vtedy máte chuť sa usmiať a prísť sa s ním porozprávať. A práve tepláky sú v rôznych subkultúrach oblečenie, s ktorým zapadnete. Ak máte radi nosenie atletického oblečenia aj v bežnom živote, rozhodne sa tepláky slim fit hodia do tohto štýlu. A čo tak Hip Hop? Tam sú tepláky priam vstupnou bránou k tejto subkultúre. Týmto štýlom žije milióny ľudí vo svete, patríte k nim?

Jedno z najlepších oblečení do posilňovne sú jednoznačne tepláky. Keďže pri cvičení potrebujete byť maximálne voľní, tepláky vám túto možnosť dokonale poskytnú. Zároveň cez jeho vzdušný materiál prechádza vzduch, aby ochladil vaše telo a vy sa tak v nich nepotili. Ktovie, možno pri najbližšej návšteve posilňovne zdvihnete svoj rekord na bench. Alebo ubehnete doposiaľ svoj vlastný rekord. Čím voľnejšie oblečenie, tým väčšia šanca na úspech. 

Pánske teplákové súpravy - na tréning aj do mesta

Viete ku komu sa neodmysliteľne hodia tepláky? Predsa ku parkouristom. Stačí, ak na nich len pozeráte, a máte zvýšený adrenalín v krvi. Keď preskakujú z jednej steny na druhú, zdolávajú prekážky a pritom sú maximálne obratní. Ich materiál ich zároveň chráni pred možnými škrabancami či odreninami. Ak cítite, že potrebujete v živote zmenu a zažiť niečo vzrušujúce, skúste práve parkour. Všetko, čo k tomu potrebujete, je voľné oblečenie a miesto, kde môžete cvičiť. 

Čo ale, keď sa parkourista rozhodne ísť do mesta? Nič, pretože sú tepláky už dnes bežným oblečením do mesta. Zároveň sa stratí v dave a môže tak nepozorovane prejsť k lezeniu po budovách. A potom si zájsť do reštaurácie na pizzu či do kaviarne na teplý nápoj. Teplákové nohavice značky Puma sú dokonalými teplákmi k tomuto typu života.

Pánske tepláky – najčastejšie otázky

Aké tepláky zvoliť na beh?

Pri behu potrebujete mať oblečenie zosúladené s telom. Ak bežíte, nechcete, aby vaše oblečenie plachtilo vzduchom a spomaľovalo vás. Potrebujete tak tepláky, ktoré k vašim nohám priľahnú a nebudú zbytočne voľné. Teplákové súpravy sú taktiež skvelou voľbou. 

Aký typ teplákov kúpiť na bežné nosenie?

Aj tu platí 100 ľudí, 100 chutí. Ak sa vám zapáčia tepláky, ktoré sa nehodia na ten a ten štýl, noste ich aj tak. Prečo by ste mali nosiť niečo, čo sa páči niekomu inému a nie vám? Každý má na vec a na tepláky iný názor, preto sa zamerajte na to, čo padne vášmu oku, nie niekoho iného.