Pánske nohavice

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Materiál oblečenia
Štýl nohavíc
Prispôsobenie
Produkty: 1 725
Zobraziť ID verzie

Látkové nohavice - vždy moderné

Pánske látkové nohavice musia spĺňať určité kritéria. Tým hlavným je vaše pohodlie. Vždy ale dbajte aj na kvalitu, aby sa vám tepláky či iné nohavice, príliš rýchlo neopotrebovali. Poďme sa spoločne pozrieť na jednotlivé tkaniny. Najčastejší materiálom teplákov je bavlna, ktorá je mäkká, priedušná a poskytuje pohodlie. Tiež odvádza vlhkosť a udrží vás v teple. Nevýhodou je, že má tendenciu časom strácať svoju pružnosť a kvalitu. Nohavice z polyesteru vydržia dlho, sú odolné voči opotrebovaniu a nekrčia sa. Polyester rýchlo schne, ale neabsorbuje a neodvádza vlhkosť, preto zvykne zapáchať. Spandexové tepláky sú skvelé pre aktívnych jedincov, majú skvelé elastické vlastnosti, absorbujú vlhkosť, hodia sa na jogging alebo beh. Ďalšou možnosťou je fleece, ktorý je vodoodpudivý a hreje.

Tepláky - atribút nielen športovcov

Pánske nohavice si nemusíte predstaviť vždy len ako rifle alebo oblekové nohavice. Dnešné trendy sú naklonené modernej športovej elegancii. Žijeme v rýchlych časom a v dynamickej dobe, kedy sa svet mení prirýchlo. Tepláky pokojne noste aj počas bežných dní. Nemusíte ich kombinovať len s mikinami a oversized tričkami. Práve naopak, vyzerajú skvelo k elegantným svetrom, košeliam alebo kabátom.  Kombináciou športových, elegantných a uvoľnených kúskov, vyčarujete mladistvý outfit a neprehliadnuteľný look, ktorý určite zaujme. Pripravili sme si pre vás tipy na 3 konkrétne outfity.

Pánske cargo joggery - streetwearová klasika

Pýtate sa, ako nosiť pánske nohavice cargo joggers? Ide v podstate o kapsáče, ktoré zažili svoj comeback a stali sa súčasťou mestskej módy.  Vyberte si kúsok s užším strihom a vreckami, ktoré neodstávajú, tým pádom si zachováte svoju siluetu a nebudete pôsobiť širšie. Tento strih kombinujte s jednoduchou košeľou v jednom odtieni a denimovou bundou. Pokiaľ nie je zima, zahnite si rukávy. Obujte sa do bielych tenisiek a casual outfit je na svete.  Ak preferujete viac uvoľnené outfity, máme nápad. V tomto prípade zvoľte joggers cargo, teda teplákové kapsáče, v užšom/širšom prevedení, podľa toho, čo vám vyhovuje. Najlepšie vyzerajú kúsky, ktoré sú vo svojej spodnej časti na kotníkoch stiahnuté gumou. Skvelo k nim bude vyzerať voľná košela s vertikálmi prúžkami alebo klasická flanelka. Pre fanúšikov streetwearovej módy tu máme jasného víťaza! Čierne cargo nohavice s vreckami, kotníkové Conversky a vaša obľúbená mikina s kapucňou. Aj my vám to pohodlie závidíme.

Pánske nohavice - často kladené otázky

Aké nohavice nosiť ku košeli?

Vyberte si kúsok s užším strihom a vreckami, ktoré neodstávajú, tým pádom si zachováte svoju siluetu a nebudete pôsobiť širšie. Tento strih kombinujte s jednoduchou košeľou v jednom odtieni a denimovou bundou. Pokiaľ nie je zima, zahnite si rukávy. Obujte sa do bielych tenisiek a casual outfit je na svete. 

Aké nohavice nosiť k sivému saku?

Pánske nohavice cargo joggers alebo nohavice Tommy Hilfiger v slim fit strihu a tmavom odtieni sa najviac hodia k sivému saku. Najlepšie bude vyzerať čierna, ktorú môžete doplniť koženými nízkymi combat bootsami alebo pri uvoľnenom štýle choďte do vysokých Conversiek.