Produkty: 1 691
Zobraziť ID verzie

Pánska košeľa - skvelý každodenný outfit do kancelárie aj do mesta

Existuje nespočetné množstvo pánskych košieľ rôznych strihov, farieb, a materiálov. Každý muž tak môže nájsť skvelý strih a štýl, ktorý vyhovuje jeho potrebám. Na jednej strane je teda obrovský výber, na strane druhej, je veľmi ťažké nájsť dobre padnúcu košeľu z vhodnej látky, ktorá je pohodlná, neobmedzuje v pohybe, a zároveň lichotí vašej postave. Repertoár každého muža by mal zahŕňať niekoľko rôznych košieľ. Vo vašom šatníku by nemala chýbať klasická biela košeľa vhodná na každú príležitosť, štýlová flanelová košela na chladnejšie jesenné dni, či ľahká oxfordka, ktorú môžete v lete nakombinovať s krátkymi nohavicami. Nekonečne všestranná košeľa bola po stáročia alfou a omegou mužského šatníka, presnejšie, už od roku 3000 pred Kristom. Dôvod je pritom jednoduchý, či už ste v kancelárii, idete na stretnutie s kamarátmi, alebo sa opaľujete na dovolenke, v košeli budete vyzerať nadčasovo a šarmantne.

Pánske košele - ležérny štýl vhodný na voľný čas i do práce

Havajské, flanelové, oxfordské, ľanové, či denimové, s krátkym, alebo dlhým rukávom. Na Modivo.sk nájdete vhodnú košeľu na akúkoľvek príležitosť. Pokiaľ ste fanúšikom pohodlného oblečenia, stavte na ležérnu košeľu. Ak ju dokážete skombinovať s vhodnými doplnkami a džínsami, môže vám pomôcť vylepšiť váš vzhľad, a to bez veľkého úsilia. Košeľa je formálnejšia ako klasické tričko, no v dnešnej dobe už nie je povinnosťou muža kombinovať ju iba so sakom. Je ideálna aj pre pánov, ktorí nie sú veľkými fanúšikmi každodenného nosenia oblekov, a preferujú jednoduchý štýl obliekania. V lete si napríklad zamilujete ľanové a voľné oxfordské košele, v ktorých vám nebude tak teplo, a môžete ich nosiť aj do práce. Ak radi pútate pozornosť, prípadne milujete hravosť a farby, doplňte biele tričko, džínsy a tenisky vzorovanou havajskou košeľou. Do práce si košeľu zastrčte do nohavíc, na drink s priateľmi si ju nechajte voľne na nohaviciach. V zime havajskú košeľu vymeňte za flanelovú, a máte svoj košeľový outfit na každé ročné obdobie. V tvorivosti a štýle sa medze nekladú.

Ležérne pánske košele - elegantná voľba pre každú príležitosť

Hľadáte perfektnú košeľu do spoločenského obleku, alebo len vaše zamestnanie vyžaduje určitý dresscode? Nosenie košieľ už nie je utrpením ako kedysi. Dnes sú pánske košele vyrábané z kvalitných a jemných materiálov, ktoré pôsobia luxusne, a sú príjemné na dotyk. Pokiaľ siahnete po vypasovanom strihu a elegantnej farbe, akou môže byť napríklad klasická biela, tradičná čierna, alebo obľúbená svetlo modrá, budete štýlový za každých okolností. Sortiment pánskych košieľ dnes ponúka aj niekoľko možností, ako sa farebne, či materiálovo zladiť s partnerkou, prípadne ako elegantne ozvláštniť váš outfit za pomoci kravaty, alebo manžetových gombíkov. A pamätajte, košele nie sú iba výsadou štíhlych pánov. V ponuke sú aj košele s voľnejším alebo rovným strihom.

Pánske košele na voľný čas – často kladené otázky

Aká pánska košeľa je vhodná na každodenné nosenie?

Na každodenné nosenie sú najvhodnejšie bavlnené košele, ktoré môžete jednoducho skombinovať s džínsami a sakom. V lete sú tiež skvelou voľbou ľanové a havajské košele, v zime vás zase zahrejú čoraz populárnejšie „flanelky“.

S čím nosiť pánsku košeľu?

Možností ako a s čím nosiť pánsku košeľu je nespočetne veľa. Pre ležérnejší outfit skombinujte košeľu s džínsami a sakom, alebo kabátom. Pokiaľ chcete pôsobiť elegantnejšie, vymeňte džínsy za dobre strihané nohavice, a doplňte ich o kožené topánky. Košele môžete kombinovať aj s koženými bundami a svetrami rôznych hrúbok a dĺžok.