Pánske opasky

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Vyhotovenie
Etiketa výrobku
Produkty: 831
Zobraziť ID verzie

Kožené a popruhové opasky nájdete v MODIVO

Pánsky opasok sa nenosí len pre svoju funkciu, ale takisto ako módny doplnok, ktorý podčiarkne váš každodenný outfit. Na MODIVO nájdete širokú ponuku rôznych opaskov z kože a popruhov, ktoré vám zabezpečia pohodlné nosenie nohavíc. Prvé pánske opasky boli vyrábané práve z kože, pretože predstavuje odolný a pevný materiál, ktorý vydrží v dobrom stave aj po rokoch nosenia. Pánske kožené opasky preto patria medzi klasiku, ktorá predstavuje dôležitú súčasť pánskej módy. Dnes si môžete vybrať z veľkého množstva kožených opaskov z rôzneho typu kože, širokej ponuky farieb a takisto aj vzorov, ktoré sú na koži potlačené. Ďalšou obľúbenou voľbou pánov sú pánske opasky z popruhov, ktoré sa výborne hodia k ležérnemu alebo športovému štýlu. Pri výbere popruhových opaskov máte k dispozícii širokú farebnú paletu a vzory, vďaka ktorým nebude váš outfit viac nudný. Nájdite si aj vy svoj dokonalý opasok v ponuke e-shopu MODIVO. 

Pánske opasky so sponou alebo bez spony, ktorému dávate prednosť?

Okrem rôznych typov materiálov, máte na výber aj rôzne spôsoby zapínania. Klasické opasky s rámovou sponou sú najčastejšou voľbou najmä k elegantným nohaviciam. Zapínacia spona v tvare rámu je typická pre klasické kožené opasky s dierami. Pánske kožené opasky so sponou sú ideálnou voľbou pre minimalistov, ktorý uprednostňujú jednoduché módne doplnky, ale aj pre pánov, ktorí nosia opasok k obleku. Okrem bežnej rámovej spony si môžete vybrať aj opasok s plnou sponou, ktorá funguje na princípe zaklápania a najčastejšie ju nájdete na pánskych opaskoch z popruhov. Pánske spony dnes nájdete v rôznych dizajnových prevedeniach od jednoduchých a nenápadných spon, cez extravagantné a výrazné zapínacie spony až po spony s logom výrobcu. Ak však patríte medzi tých, pre ktorých predstavuje opasok kľúčový módny doplnok, stavte na opasok bez spony, ktorý si môžete zakaždým doplniť inou dizajnovou sponou. 

Najmodernejšie opasky do nohavíc od najlepších výrobcov

Opasok na nohavice môže byť aj štýlový. Tí najlepší výrobcovia opaskov vedia, že správny výber opasku je v móde mimoriadne dôležitý a preto neustále pracujú na nových moderných dizajnoch, ktoré sa stanú súčasťou bežných aj príležitostných módnych kombinácií. Medzi najmodernejšie opasky patria opasky s monogramom výrobcu, ktoré sú u pánov veľmi obľúbené. Medzi výrobcov, ktorí aplikujú svoje monogramy na opasky patria napríklad Guess či Calvin Klein. Okrem monogramov sa výrobcovia podpisujú na opasok aj farebnými vzormi, ktoré sú pre ich značku typické. Opasky značky Tommy Hilfiger sú označené pásikom v bielej, červenej a tmavomodrej farbe. Značka Versace je zas typická svojím extravagantným zlatým vzorom, ktorý nájdeme aj na ich opaskoch. Nakupujte na MODIVO a noste tie najmodernejšie opasky od najlepších výrobcov aj vy. 

Pánske opasky - často kladené otázky

Ako zmerať opasok na nohavice?

Pri nákupe opasku na nohavice je potrebné zvoliť správnu dĺžku. Ideálna dĺžka opasku by mala byť o 3-5 cm dlhšia ako je obvod vašich nohavíc. Pri meraní môžete použiť aj svoj starý opasok, ktorý vám napovie, aká dĺžka je pre vás najvhodnejšia.

Pánsky opasok - ako ho nosiť?

Pánsky opasok môžete nosiť do akýchkoľvek nohavíc, ktoré majú pás prispôsobený na prevlečenie opasku. Nezabudnite, že v prípade oblekových nohavíc je elegantný opasok nevyhnutnosťou a podľa etikety by mal ladiť s farbou vašej obuvi.