Produkty: 1 295
Zobraziť ID verzie

Pánske hodinky na každý deň – perfektný doplnok k vášmu vzhľadu

So širokým výberom neformálnych a luxusných hodiniek online môže byť kúpa hodiniek, ktoré doplnia váš štýl, jedným z ťažších rozhodnutí. Či už však hľadáte športové pánske hodinky, alebo luxusnejšie verzie hodiniek, u nás na MODIVO si na svoje príde naozaj každý.

Výber bvašich hodiniek bude záviesť na vašom životnom štýle. Ak sa pohybujete prevažne v kancelárií a chodíte večer cvičiť, v tom prípade vám lepšie poslúžia elegantné pánske hodinky Casio alebo iných značiek, ktoré dokonalo doplnia váš kancelársky outfit. To samozrejme neznamená, žeby ste si nemohli vybrať športové hodinky, ktoré vám budú počas dňa dávať vedieť o vašej aktivite a pomáhať vám udržať zdravý životný štýl.

Zlaté pánske hodinky – štipka luxusu

Ak chcete začať hon za dokonalými pánskymi hodinkami, musíte sa najprv rozhodnúť pre displej. Medzi dve možnosti zobrazenia patria analógové a digitálne hodinky.

Analógové hodinky sú bežný typom, hodinky zobrazujú čas pomocou ručičiek na ciferníku a zahŕňajú hodinovú, minútovú a sekundovú ručičku. Tieto hodinky sú v porovnaní s digitálnymi hodinkami tradičnejšie a elegantnejšie. V ponuke u nás nájdete zlaté pánske hodinky, ktoré sú vrcholom elegancie. Digitálne hodinky používajú LCD obrazovku na elektronické zobrazovanie času. Je k dispozícii iba s quartzovým strojčekom a zobrazuje čas v minútach a hodinách, zatiaľ čo niektoré digitálne hodinky zobrazujú aj sekundy. Digitálne hodinky nemusia byť také sofistikované alebo elegantné ako analógové hodinky, ale sú oveľa výhodnejšie.

Športové pánske hodinky – nielen na cvičenie

Športové pánske hodinky sú bohaté na funkcie, ktoré ukazujú oveľa viac než len čas. Mnohé zo špičkových športových hodiniek majú rôzne funkcie, ako sú monitory srdcového tepu, sledovanie GPS, barometre, kompas a ďalšie. Tieto typy hodiniek sú tiež univerzálne a dajú sa kombinovať s rôznymi outfitmi a už dávno neplatí, že sú vhodné len pre športovcov vďaka množstvu funkcií, ktoré ponúkajú dokonale poslúžia aj na bežné dni.

Pánske hodinky – často kladené otázky:

Ktoré pánske hodinky si vybrať?

Výber pánskych hodiniek závisí len na vašich preferenciách. Ak kupujete hodinky pre svojho partnera, zvážte jeho životný štýl a taktiež, ktorý dizajn hodiniek sa mu bude hodiť viac. Športové hodinky môžu byť naozaj skvelým spoločníkom, obzvlášť aj sa váš partner naozaj zaujíma o zdravý životný štýl, alebo naopak chcete aby sa oň zaujímal viac. Mužské hodinky môžu byť však občas viac než len doplnkom a preto je potrebné brať do úvahy, čo chcete aby váš partner svojimi novými hodinkami vyjadroval.

Pánske hodinky – ktorú spoločnosť si vybrať?

V ponuke MODIVO nájdete tie najobľúbenejšie hodinky od známych značiek, ako napríklad pánske hodinky Tommy Hilfiger, či vyššie zmienené Casio alebo Calvin Klein, alebo množstvo iných značiek. Výber teda spočíva znovu na vašich preferenciách a na to, ktoré hodinky sa vám koniec koncov budú najviac hodiť na každodenné nosenie. Prípadne môžete kombinovať elegantné hodinky počas týždňa so športovými hodinkami, ktoré budete používať skôr cez víkend alebo vo večerných hodinách.