Pánske šiltovky

Zoradiť
Veľkosť
Cena
Výrobcovia
Farba
Materiál oblečenia
Etiketa výrobku
Produkty: 1 861
Zobraziť ID verzie

Športové alebo elegantné – baseballová čiapka pre vás

Baseballová šiltovka je už dlho jedným z najviac polarizačných doplnkov pánskeho oblečenia a je stredobodom búrlivých diskusií: pozdvihne šiltovka váš vzhľad na „vrchol“ všetkého, čo je štýlové a súčasné? Alebo je to jednosmerná vstupenka k vykázaniu z módneho sveta.

Je to argument, ktorý už desaťročia rozdeľuje svet módy, ale ako čas postupuje, čoraz väčší počet mužov si začína uvedomovať, že rovnako ako šiltovky, skutočná otázka neznie, či by sme ich mali nosiť, ale ako ich nosiť. Široká škála variácií tohto moderného základu však znamená, že je to skvele zložitý štýl. Takže, keď príde na výber, držte sa týchto osvedčených trikov, aby ste si zaistili, že sa vám bude dariť.

Čierna baseballová šiltovka sa vám bude hodiť na horúce leto

Tradičnú čiernu baseballovú šiltovku možno priniesol na tento svet šport, ale to bolo pred viac ako 100 rokmi. V súčasnosti sa jedná o najzákladnejší kúsok, ktorý si držíme v šatníku. Ideálnym štýlom ako nič nepokaziť, ak si náhodou nie ste istí, je vsadiť na škandinávsky minimalizmus.

Hmatové látky ako semiš, vlna a menčestra sú skvelými možnosťami, ako dodať vašej pokrývke hlavy nádych luxusu; najmä v kombinácii s klasickými základmi šatníka, ako je ľahká bunda a tenké nohavice.

Šiltovky s rovným šiltom – niečo pre vás máme

Pokiaľ ide o skutočné letné nevyhnutnosti, je to NY baseballová šiltovka, piknik naplnený pieskom a opaľovací krém. Ale nie je to len spôsob, ako sa vyhnúť násilnému žmúreniu do slnka, správny štýl môže tiež dodať osobitosť štandardným šortkám a tričku. V ponuke už nájdete šiltovky aj od luxusnejších značiek, ktoré nie len že dobre vyzerajú, ale vytvárajú akýsi celkový "finish touch" za celým vašim outfitom. Ak sa teda cítite v nejakom outfite nie úplne vo svojej koži, nie je nič jednoduchšie než si nasadiť svoju obľúbenú šiltovku a vyraziť.

Počas teplejších dní na pláži alebo v pivnej záhrade použite šiltovku na zviazanie oblečenia tak, že si vyberiete jednu v rovnakej farbe ako iná časť vášho oblečenia – či už je to vaša košeľa alebo tenisky. Len sa uistite, že váš vybraná šiltovka s rovným šiltom sa hodí aj k ostatným vrstvám vo vašej taške, keď sa z denného pitia nevyhnutne stane nočné posedenie.

Pánske šiltovky – často kladené otázky

Ako prať baseballové čiapky?

Ak nosíte bejzbalovú čiapku často, je pravdepodobné, že ju bude nutné vyčistiť Jemné čistenie raz za čas odstráni nečistoty a škvrny od potu. V závislosti od toho, ako často nosíte čiapku, to môže byť týždenne alebo niekoľkokrát do roka.

Jedno všeobecné pravidlo: Vynechajte práčku a sušičku – obe nie sú ideálne na čistenie baseballových čiapok. Rovnako tak by ste sa mali vyhýbať akýmkoľvek výrobkom, ktoré obsahujú bielidlo.

Ako si vybrať veľkosť baseballovej čiapky?

Rovnako ako vačšina pánskych šiltoviek, aj baseballové šiltovky sa veľkostne hodia každému, vďaka univerzálnemu zapínaniu. Ak si však nie ste istý, či je baseballová čiapka to pravé pre vás, máme pre vás dobrú správu. Táto najuniverzálnejšia šiltovka sadne skoro každej mužskej hlave, takže šance sú u vás veľmi vysoké.