Bižutéria

Zoradiť
Cena
Výrobcovia
Farba
Spracovanie bižutérie
Produkty: 29
Zobraziť ID verzie

Šperky - doplnky ideálne ako darček pre muža

Ak sa povie pánske šperky, aké doplnky si predstavíte? Najtypickejším šperkom, aký muži nosia, sú pánske hodinky. Okrem hodiniek však muži môžu nosiť aj veľmi elegantné gravírované pánske šperky na krk, ruku, prsty či dokonca do uší. Nejde však o pánske šperky vyskladané z drahých kameňov či diamantov. Naopak, pánske šperky sú decentné a vhodné na akékoľvek príležitosti či bežné nosenie. Pánske šperky sú tiež vhodné ako darček. Je však potrebné vedieť a poznať typ osobnosti muža a na základe toho vybrať aj typ šperku. Vybrať môžete len príležitostný pánsky šperk alebo šperk na bežné nosenie. Šperky na bežné nosenie musia byť vyrobené z kvalitných materiálov a v minimalistickom jednoduchom dizajne, aby boli kombinovateľné či už k elegantnému alebo športovému oblečeniu. Veľmi populárne sú napríklad náhrdelníky pre mužov, ktoré muži radi nosia aj v prípade, že ich pod oblečením nevidno. Ideálne ako darček pre muža môžu byť gravírované pánske šperky, ktoré sú osobné, personalizované a viete nimi vyjadriť rôzne pocity. Na vygravírované šperky môžete nechať vyryť rôzne čísla, nadpisy alebo niečo, čo pochopíte len vy.  

Pánske šperkové náhrdelníky – originálne vzory na každú príležitosť

Pri nosení šperkov je potrebné myslieť aj na to, že menej je niekedy viac. Veľmi veľký počet náramkov, náhrdelníkov alebo prsteňov môže pôsobiť veľmi gýčovo, a to najmä vtedy, ak ide o rôzne typy náhrdelníkov alebo veľmi výrazné náhrdelníky. Čo sa týka pánskych náhrdelníkov na krk, určite zvoľte jednoduché a minimalistické strieborné alebo zlaté pánske náhrdelníky s jednoduchým príveskom alebo bez prívesku. Strieborné pánske náhrdelníky sú vhodné najmä pre nováčikov, ktorí často doplnky a šperky nenosia. Ide taktiež o lacnejšiu alternatívu doplnkov. Pokiaľ však považujete šperk za investíciu a myslíte na kvalitu, potom je dobré zvoliť zlaté alebo platinové náhrdelníky. Aj v tomto prípade môže ísť o gravírované náhrdelníky s unikátnym vzorom, ktoré sú vhodné na každú príležitosť.

Zlaté a strieborné náhrdelníky - pánske šperky v ponuke MODIVO

Okrem vzorov je potrebné zohľadniť aj výber toho správneho materiálu. Medzi najčastejšie vyhľadávané pánske šperky patria určite strieborné pánske šperkypánske zlaté šperky, ktoré môžete nosiť na bežné nosenie či slávnostné príležitosti. Pokojne môžete pánske šperky na krk nosiť aj počas športovania, pokiaľ sú z kvalitného pravého materiálu. Čo sa týka náhrdelníkov, je dobré zvoliť čo najviac minimalistické náhrdelníky. Niektoré štýly však preferujú veľké zlaté reťaze s rôznymi príveskami. Samozrejme aj v tomto prípade je vhodné zvoliť také šperky na krk, ktoré charakterizujú vašu osobnosť a štýl, ktorý sami preferujete. Široký výber rôznych pánskych šperkov nájdete aj v ponuke na e-shope MODIVO, kde si môžete vybrať rôzne zlaté a strieborné pánske šperky na krk či ruku.

Šperky – často kladené otázky:

Aký pánsky náhrdelník si vybrať?

Vybrať si môžete strieborný, platinový alebo zlatý pánsky náhrdelník s príveskom alebo bez prívesku. Odporúčame si však vybrať minimalistické šperky, ktoré budete môcť kombinovať k rôznym outfitom a na rôzne príležitosti. Na MODIVO nájdete širokú ponuku rôznych šperkov z rôznych materiálov za dostupné ceny. 

Ako zladiť šperky k stylingu?

Pokiaľ často nosíte zlaté hodinky, je dobré zvoliť zlatý pánsky náhrdelník. Aj napriek tomu, že v súčasnosti je veľmi trendy nosiť viacero materiálov a kombinovať zlaté šperky so striebornými, predsa len, väčšiu istotu budete mať vtedy, ak skombinujete rovnaké materiály. Pokiaľ často nosíte extravagantné kúsky, zvoliť môžete aj výrazné a veľké šperky. Ak sa vo vašom šatníku nachádzajú ležérne kúsky, určite odporúčame zvoliť skôr jednoduché a minimalistické šperky na krk alebo ruku.