Detská termoaktívna spodná bielizeň

Zoradiť
Veľkosť
Farba
Cena
Výrobcovia
Funkcia
Produkty: 19

Termoaktívna spodná bielizeň pre deti - ideálna voľba na chladné a mrazivé dni

Skôr než sa vaše deti pôjdu guľovať, staviať snehuliaky alebo sánkovať, uistite sa, že sú poriadne zababušené. Čo ich pred zimou a vlhkosťou ochráni je kvalitná detská termobielizeň. Udržiavanie tepla a suchého pocitu pre deti počas chladného počasia začína výberom kvalitnej základnej vrstvy - termoprádla pre deti. Funkciou spodnej bielizne je nielen izolácia tela od chladu a vlhkosti, ale aj odvádzanie potu pri namáhavých guľovačkách a zimných športoch. Termoaktívne spodné prádlo sa vyrába buď zo syntetických, alebo prírodných materiálov. Syntetické termoprádlo je bežné a obľúbené, vyrába sa z polyesteru a polypropylénu. Medzi základné vlastnosti polyesteru patrí rýchle schnutie, odolnosť voči vysokým teplotám, odvádzanie tepla, vďaka ktorému sa hodí do teplejšieho počasia. Polypropylén zasa lepšie izoluje, na zimu je ideálnou voľbou. Má ľahké vlákna, ale ponúka užší výber farieb, potlačí a vzorov. Z prírodných materiálov je favoritkou ovčia vlna, ktorá je prirodzene antibakteriálna a nezapácha ani pri opakovanom nosení. Má skvelé tepelnoizolačné vlastnosti a využijete ju v chladnom počasi. Naopak nevýhodou je nižšia odolnosť proti oderu a dlhé vysychanie. Na trhu nájdete aj termoprádlo z bambusu. Má skvelé antibakteriálne vlastnosti, čím bráni vzniku pachov. Je veľmi príjemný na nosenie.

Detská termobielizeň na lyžovanie - najlepší nápad na víkendový výlet na svahy

Nezáleží na tom, či hľadáte termoprádlo pre deti na futbal, lyže alebo iný zimný šport. Dôležitý je aj výber správneho strihu. Spodná vrstva oblečenia musí priliehať k telu, no zároveň by ho nemala nijak obmedzovať.  Náš tip: Nekupujte väčšie čísla s myšlienkou, že do nich dieťa dorastie, inak ho termobielizeň nezhoreje. Vyberte radšej o niečo lacnejší variant, napríklad práve zo syntetických vláken. Na zimné športy okrem termotrička, zvážte aj nákup spodných termonohavíc. Tie využijete aj ako spodnú vrstvu počas bežných dní, keď teploty klesnú naozaj hlboko pod nulu.

Detská termoaktívna spodné prádlo dostupná online na MODIVO.SK

Z čoho všetkého okrem termobielizne pre deti by mala pozostávať výbava detí, aby neochoreli a mohli vonku tráviť čas bez obmedzení, aj keď mrzne? Detská termoaktívna spodná bielizeň je základnou vrstvou, musí dobre izolovať a odvádzať pot od tela. Nezabudnite ani na kvalitné vlnené ponožky, tie sú v zime absolútnou záchranou vďaka mäkkosti a hrejivosti.  Oblečenie na zimu by malo obsahovať aj strednú - izolačnú vrstvu. Vždy však kombinujte s rozumom, aby sa deti zbytočne nepotili. Materiálom strednej vrstvy pre deti môže byť napríklad fleece. Dobré vrchné oblečenie pre vaše deti je investícia, ktorá sa jednoducho vyplatí. Vyberajte bundu a takisto aj  nohavice do snehu. Nepremokavosť týchto kúskov je absolútnou nevyhnutnosťou. Nakoniec vyberte pre svoje dieťa vhodné zimné doplnky. Patria sem čiapky, rukavice, šály a ďalšie, ktoré podľa vás potrebujú. Pri výbere doplnkov sa vyhnite bavlne, pretože rýchlo absorbuje vlhkosť a pomaly schne, takže sa dieťa bude cítiť mokré a bude mu zima.

Termoprádlo - často kladené otázky

Aká termoaktívna spodná bielizeň pre deti bude najlepšia?

Najlepšie termoprádlo pre deti je vyrobené z kvalitného prírodného alebo syntetického materiálu. Rovnako dbajte aj na výber vhodnej veľkosti, ktorá zaručí, že dieťaťu nebude zima.

Aká termoaktívna spodná bielizeň pre deti na hory?

Termobielizeň na hory je nevyhnutnosťou každej zimnej dovolenky. Či už sa idú vaše deti učiť zimným športom, alebo sa budú len guľovať, je dôležité, aby boli celý čas v suchu. Určite vyberajte rychloschnúci materiál detského termoprádla.