Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Detské teplákové nohavice

(Počet produktov: 1403)

Vek
Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Pohlavie
Eco friendly
Typ produktu
Materiál oblečenia
Príležitosť
z 30

Detské športové tepláky: Pre najmenších milovníkov športu a zábavy

Tepláky sú jedným z najpohodlnejších kúskov oblečenia. Aj z tohto dôvodu sa tešia veľkej popularite u detí. Deti trávia veľa času športovými, či inými voľnočasovými aktivitami a preto by sa mali v oblečení cítiť voľne. Práve takúto slobodu ponúkajú detské športové tepláky. Neobťahujú lýtka, stehná, ani členky a deti sa v nich môžu pohybovať bez vynaloženia väčšej námahy – faktor nepohodlia tak určite nie je na mieste. Originálne tepláky pre deti tiež poskytujú pestrý výber z rôznych druhov kvalitných látok.

Hry na detskom ihrisku sa niekedy nezaobídu bez slnka, ktorému sú deti vystavené. V útlom veku je pokožka veľmi náchylná na žiarenie v podobe slnečných lúčov. Ak vaše dieťa oblečiete do teplákov, vyhnete sa tak nežiadúcim popáleninám a začervenaniu kože. V dusnom počasí (typické najmä pre leto), dokážu detské tepláky ochrániť nohy pred nepríjemnými štípancami od komárov. Ochrana pred kliešťami sa tiež zíde pri rodinnom výlete do prírody.

Detské tepláky: Pohodlie a voľnosť pohybu pre najmenších

Tepláky sú skvelým riešením ako oblečenie pre deti, s nenáročnou starostlivosťou a údržbou. Takmer vôbec sa nekrčia, čo vo výsledku navodzuje pocit vyžehleného vzhľadu aj vtedy, keď sa v nich dieťa hrá celý deň na ihrisku. Dobre sa kombinujú s iným detským oblečením – napríklad s mikinami, tričkami a dobrým párom tenisiek.

Originálne tepláky pre deti sú prispôsobivé a hodia sa do šatníku aj vtedy, keď sa dieťa učí obliekať samé. Ani tí najmenší nebudú mať problém s obliekaním a vyzliekaním. Keďže nezvyknú mať zips ani gombíky, zápasenie s takouto prekážkou nehrozí. Rodičia sa nemusia obávať nepohodlia, pretože voľný materiál je akousi vizitkou dobrých teplákov. Neškriabu, nesvrbia a čo je najlepšie, pohodlie nemusí vždy znamenať obetovanie štýlu. K dispozícií totiž máte zaujímavé farebné vzory s pútavými dizajnami, pričom z neutrálnych kúskov patria medzi obľúbené šedé tepláky pre deti.

Detské športové tepláky: Profesionálne spracovanie a vysoká kvalita materiálov

Po určitom čase strávenom aktívnymi činnosťami, dochádza u detí k poteniu. Spotené nohy nie sú práve pohodlné, avšak materiál teplákov pomáha túto vlhkosť odvádzať. Dieťa tak ostane v suchu a pohodlí. Ak výber nenecháte na náhodu a o detských teplákoch si podrobnejšie preštudujete informácie, dostanete sa tak ku kvalitným kúskom so skvelými vlastnosťami.

Medzi značky, ktoré sa vedia pochváliť profesionálnym spracovaním a obozretne navrhnutým materiálom, sú napríklad detské tepláky Nike. Štýl a móda im nie sú cudzie – k dispozícií máte veľké množstvo farieb a motívov. Opýtajte sa svojho dieťaťa, aká farba je jeho obľúbená a následne sa skúste riadiť jeho preferenciami.

Tepláky pre aktívne deti, na cvičenie a aktivity vonku

Leto nie je jediné ročné obdobie, kedy sa deti rady hrajú vonku. Okrem zimy, je chladnejšie počasie typické aj pre jar a jeseň. Detské tepláky sú však navrhnuté tak, aby zachytávali teplo v okolí tela, a pomohli rýchlejšie zahriať svaly. Deti tak ostanú v teple, keď vonkajšia teplota nie je práve ideálna.

Detské tepláky: Často kladené otázky

Ako vybrať tepláky pre dieťa?

Správne tepláky poskytnú dieťaťu pohodlie za akýchkoľvek okolností. Vyhľadajte kvalitné materiály, spĺňajúce túto podmienku a následne sa môžete venovať otázke dizajnu.

Aké tepláky zvoliť pre chlapca?

Detské športové tepláky sú pre chlapca ideálnou voľbou. Odolnosť, kvalita a komfort sú vlastnosti, ktoré bude chlapec pri vonkajších aktivitách určite potrebovať.