Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
Hľadať značku, produkt, štýl

Detské páperové bundy

(Počet produktov: 853)

Vek
Veľkosť
Cena
Etiketa výrobku
Výrobcovia
Farba
Pohlavie
Eco friendly
Typ produktu
Materiál oblečenia
Sezóna
Príležitosť
Dĺžka
Zapínanie
Druh výplne
Zateplenie
Funkcia
Kapucňa
Vzor
z 18

Detské páperové bundy – najlepšia ochrana počas chladných dní aj pre najmenších

Deti strácajú telesné teplo rýchlejšie ako dospelí. Na druhej strane ale deti môžu vytvárať viac telesného tepla pohybom a hraním, čo je však pomerne obtiažne, keď sú zbalené v príliš objemných vrstvách oblečenia. Aj to je dôvod, prečo sú tie najlepšie zimné kabáty a bundy pre deti teplé, no zároveň ľahké a dostatočne odolné, aby vydržali celú zimu. Hovorí sa, že neexistuje zlé počasie, iba zle oblečený človek. Pokiaľ budete predovšetkým hľadať odolnosť a funkčnosť, nájdete páperovú bundu, ktorá je všestranná, a dá sa použiť na množstvo rôznych zimných aktivít rovnako dobre, ako aj na bežný deň do školy. Výber detskej zimnej bundy je jednoduchý, keď viete, čo hľadať. K dispozícii sú chlapčenské a dievčenské zimné páperové bundy v rôznych štýloch a veľkostiach, takže môžete nájsť tú, ktorá vám a vášmu dieťaťu bude vyhovovať najviac. Ľahké páperové bundy s kapucňou udržia deti v teple bez toho, aby sa v miernejších zimných dňoch prehrievali. Môžete tiež vaše dieťa obliekať vo vrstvách, čím zabezpečíte, že mu nebude ani príliš horúco, ani zima.

Detská páperová bunda – kvalitný a módny dizajn

Keď nastane sezóna pohodlných svetrov, čiapok s brmbolcami a teplých búnd, je občas ťažké udržať si svoj štýl. Najlepšie bundy pre deti však udržia vaše deti v teple, sú zábavné, štýlové a dajú sa ľahko prať a čistiť. V závislosti od veku vášho dieťaťa môže byť najlepšou bundou pre deti parka alebo páperová bunda. Tie sú na sánkovanie a guľovačku ako stvorené. Sú navyše vyrobené z kvalitných a teplých materiálov v súlade s najnovšími módnymi trendmi. Tých sa totiž nedrží len móda dospelých, ale aj tá detská, ktorá kopíruje najmódnejšie módne kúsky, a prenáša ich do módy tých najmenších.

Detské zimné páperové bundy – exkluzívne modely na špeciálne príležitosti pre našich najmenších

Detské páperové bundy sa za posledných niekoľko rokov stali základom detského šatníka aj vďaka svojej pohodlnosti. Tento trend milujú nielen dospelí, ale aj všetky dievčatá a chlapci. Na Modivo.sk teraz môžete nájsť detskú páperovú bundu vo všetkých štýloch, farbách, vzoroch a materiáloch, ktoré si viete predstaviť, a to všetko od renomovaných svetových značiek. S nimi teda vaše deti už žiadna zima, a to bez ohľadu na ročné obdobie, nedokáže prekvapiť. Samozrejme, páperové bundy majú aj rôzne strihy, na základe čoho sú vhodné aj na rôzne príležitosti. Tie detské sa zväčša vyznačujú klasickým strihom, dajú sa dobre vrstviť, a tiež sa jednoducho kombinujú s rôznym typom nohavíc, svetrov a doplnkov.

Detské páperové bundy – Často kladené otázky

Ako vybrať detskú páperovú bundu?

Pri výbere detskej páperovej bundy primárne dbajte na to, aby bunda bola dostatočne teplá, kvalitná a vode odolná. Rovnako dôležité je tiež zvoliť bundu správnej veľkosti, ktorá vášmu dieťaťu nebude veľká, no nebude ani príliš malá. V tom prípade by ho mohla obmedzovať v pohybe, alebo spôsobovať nepríjemné prehriatie.

Ako prať detskú páperovú bundu?

Páperovú bundu perte v práčke na jemnom cykle pri teplote 30 °C. Opatrne ju z práčky vyberte, narovnajte, a položte ju na vešiak na suché miesto, kde sa môže prirodzeným spôsobom vysušiť. Niektoré páperové bundy môžete pri nízkej teplote vložiť aj do sušičky. Vždy si to však radšej overte na štítku.