Dámske sneakersy s masívnou podrážkou

Produkty: 246
Zobraziť ID verzie

Tenisky na hrubej podrážke – topánky, ktoré chcete mať

Robustné tenisky sa teraz pre mnohých stali akýmsi základným štýlom. Či už ste milovníčka tenisiek alebo nie, pokiaľ chcete byť trendy, bez týchto tenisiek sa túto sezónu (a pravdepodobne ani tú nasledujúcu) nezaobídete. Nostalgická príťažlivosť sa pretavila do niečoho klasického, takže môžeme určite povedať, že tenisky na hrubej podrážke sú stále v móde a predpovedáme, že budú v móde aj v nasledujúcich rokoch, bez ohľadu na to, aké vášne medzi ľuďmi vyvolávajú. Tieto topánky majú jednoducho všetko, čo spojenie športového, retro, pouličného a extravagantného štýlu dokáže ponúknuť, a predsa ešte niečo navyše – pár centimetrov, ktoré vďaka ich platformám získate.

Tenisky na vysokej podrážke – na ich MODIVO nájdete v rôznych farbách

Dámske tenisky sú nepochybne nevyhnutnosťou moderného šatníka, od klasických bielych tenisiek na vysokej podrážke až po tradičné dizajnové kúsky s logom. Najlepšie robustné tenisky pre ženy sú však tie na platforme, ktoré vnesú balans do sladkých outfitov a dodajú im streetwearový nádych. Aj keď ste zarytá fanúšička vysokých opätkov, sú dni, kedy jednoduchosť tenisiek je presne to, čo potrebujete. Okrem toho sa nedá poprieť sviežosť, ktorú tento druh mohutných tenisiek prináša do vašich módnych kombinácií. Aj preto neváhajte, a zabezpečte si pár (alebo dva, alebo tri) najlepších dámskych tenisiek, aké túto sezónu na trhu nájdete. Vybrať si môžete z naozaj obrovského sortimentu obuvi rôznych farieb a veľkostí. Na MODIVO pritom nájdete kúsky iba od známych značiek, takže si môžete byť istá, že vaše nové tenisky sú kvalitné, štýlové a rozhodne s nimi nešliapnete vedľa. Napríklad čierne tenisky na vysokej podrážke sú ideálnym riešením, pokiaľ chcete univerzálne topánky hodiace sa takmer ku všetkému. Dostupné sú v rôznych cenových reláciách, takže si nájdete tenisky pre každý druh rozpočtu.

Športová obuv s vyššou podrážkou – dizajn aj pre náročné dámy

Vykročte do nasledujúcej sezóny tou správnou nohou! Ideálne v odpružených teniskách na vysokej podrážke! Keď vás v tomto ročnom období bombardujú reklamy a e-maily o letnej obuvi, pravdepodobne by ste čakali sandále, podpätky a ľahké šľapky. Ale jeden z najrozšírenejších trendov topánok sezóny sú práve masívne dámske tenisky, ktoré vidíte všade, kam sa pozriete. Sú ťažkopádne, svojrázne a neuveriteľne dizajnové. Po módnej stránke tak uspokoja aj štýlovo náročné dámy. Aj keď je pravdou, že tento štýl môžete iba milovať alebo nenávidieť, do svojich kolekcií ich zaradili aj značky ako Louis Vuitton, Skechers, či FILA. Dôvodom môže byť aj to, že tento druh tenisiek je v rozpore so všetkým, čo sa o obuvi hovorí – najmä na jar a v lete vraj chceme, aby naša obuv bola hladká a zoštíhľujúca, nie hrboľatá a objemná. Napriek tomu je na tejto obuvi niečo, čo celý svet (a nielen ten módny) miluje.

Dámske tenisky s hrubou podrážkou – Často kladené otázky

Kde môžete kúpiť tenisky s hrubou podrážkou?

Dámske tenisky s hrubou podrážkou si môžete kúpiť napríklad na MODIVO, kde nájdete široký výber dámskych tenisiek rôznych farieb, značiek, a veľkostí vhodných tiež pre rôzne druhy rozpočtov.

Čo nosiť k teniskám s hrubou podrážkou?

K týmto teniskám si môžete obliecť prakticky čokoľvek. Ponorte sa do trendov 70-tych rokov a oblečte si k nim šaty alebo sukňu, prípadne to zahrajte na modernejšiu nôtu a zlaďte ich k teplákom alebo v džínsovým šortkám.