Dámske cyklistické šortky

Produkty: 197
Zobraziť ID verzie

Dámske cyklistické šortky sú nohavice nielen na bicykel

Niektorí by mohli namietať, že dámske cyklistické šortky by ste si mali obliecť len vtedy, ak sa skutočne chystáte bicyklovať – alebo aspoň športovať. V dnešnej dobe by mnohí nesúhlasili. Diana, princezná z Walesu, spopularizovala cyklistické šortky v 90-tych rokoch a spojila svoj pastelový kúsok s mikinou, teniskami a vyťahanými ponožkami. Lady Di ich mala síce na sebe cestou do posilňovne, no napriek tomu vyzerali naozaj štýlovo. Aj tento outfit inšpiroval módnych návrhárov k tomu, že z cyklistických šortiek urobili hotovú módnu senzáciu. Na mólach predstavili módne kreácie s cyklistickými šortkami značky ako Karl Lagerfeld, či Chanel. Elegantné cyklistické šortky Chanel boli strihané tesne nad kolenom, mali vysoký pás, a nosili sa s košeľou zaviazanou v páse. Oblečenie bolo navrhnuté tak, aby sa nosilo s bižutériou a vrstvenými prstencovými opaskami. V súčasnosti priaznivcov cyklistických šortiek možno rozdeliť na dva tábory – na tých, ktorí si vyhradzujú svoje aktívne oblečenie na cvičenie, a na tých, ktorí si s radosťou hodia na seba priliehavé šortky, aby sa vybrali na obed. Dobrou správou je, že v oboch prípadoch je to správne! Nech sa už rozhodnete patriť do ktorejkoľvek skupiny, v oboch prípadoch sú cyklistické šortky kúskom, ktorý jednoducho doma musíte mať.

Dámske cyklistické šortky – bezkonkurenčné pohodlie

Či už hľadáte ideálne šortky na skutočné bicyklovanie alebo s nimi máte v pláne experimentovať, dôležité je vybrať si správny pár, ktorý vám ponúkne skutočné pohodlie, na ktoré boli navrhnuté. Šortky by mali byť kvalitne ušité, pohodlné v páse, priľnavé na stehne, aby neliezli hore, a rozhodne by nemali nepresvitať. Rovnako ako pri nakupovaní väčšiny dámskeho oblečenia, aj nájdenie skvelého páru dámskych cyklistických šortiek môže byť neľahkou úlohou. Keď sa vám to ale podarí, môžete si byť istá, že sa v nich budete cítiť tak pohodlne, že si ich nebudete chcieť vyzliecť, a to bez ohľadu na to, či budete poobedie tráviť v cyklistickom sedle, ale v meste v lodičkách. Navyše, tieto šortky sa dajú pomerne jednoducho skombinovať do letného outfitu, a to je presne dôvod, prečo ich ženy tak milujú. Oblečte si k nim tielko, lodičky alebo sandále na vysokom podpätku, a na vrch si prehoďte oversized sako, ktoré môžete previazať štýlovým opaskom. Gratulujeme, perfektný trendový outfit je na svete!

Nájdite dámske cyklistické šortky od tých najlepších značiek na MODIVO

Pokiaľ po vhodných cyklistických šortkách pokukujete už dlhšiu dobu, práve ste ich našli. Základom je vybrať si naozaj kvalitné značkové šortky, ktoré splnia svoju úlohu na 100 %. Aj preto vyberajte iba overených výrobcov, ktorých nájdete napríklad na MODIVO. Tento internetový obchod ponúka desiatky kvalitných cyklistických šortiek v rôznych štýloch, strihoch a farbách, ktoré vám pomôžu vytvoriť naozaj trendové outfity, no zároveň sú maximálne vhodné aj na letné športové aktivity.

Dámske cyklistické šortky – Často kladené otázky

Aké cyklistické šortky si vybrať na dlhé vzdialenosti?

Ak hľadáte šortky vhodné na dlhé cyklistické výlety, dôležitá je ich pohodlnosť a funkčnosť. Po pár kilometroch vás môže začať tlačiť sedlo, preto sa v tomto prípade môžete poobzerať aj po vystuženom kúsku, ktorý vám hodiny strávené na bicykli spríjemnia. Šortky by vás zároveň nemali tlačiť na bruchu, mali by dokonale sedieť na stehnách, a nemali by presvitať.

Nosí sa pod cyklistické šortky spodná bielizeň?

Pod cyklistické šortky sa bežne nosí spodná bielizeň rovnako ako pod každé iné športové nohavice. V prípade dlhších športových výletov zvážte špecializovanú športovú spodnú bielizeň, ktorá saje pot a rýchlo schne. Keď sa spotíte v bavlnenej spodnej bielizni môžete rýchlo prechladnúť.