Blúzka s odhalenými ramenami

Produkty: 33
Zobraziť ID verzie

Španielska blúzka – pristane každej dáme

Dámska španielska blúzka je top, ktorý necháva vaše ramená odhalené. Tento štýl blúzky si našiel svoje miesto v móde na celom svete. Všade, kam sa pozriete, uvidíte ženy s odhalenými ramenami, nezáleží pri tom na tom, či ide o blúzku alebo o romantické šaty. Táto móda jednoducho svedčí každej dáme. Popularita týchto blúzok sa neustále zvyšuje aj vďaka módnym prehliadkam a celebritným dámam, ktoré tieto blúzky jednoducho milujú, a majú na to pádne dôvody. Tento kúsok je štýlový a všestranný. Španielske letné blúzky si môžete obliecť prakticky kedykoľvek, a dokážete z nich vytvoriť tie najlepšie outfity na každú letnú príležitosť, vrátane letných grilovačiek a pohodových rande.

Červená? Čierna? Vzorov a farieb blúzok s odhalenými ramenami je nespočetne veľa

Topy s odhalenými ramenami sú zábavné, koketné a dostupné v nekonečnom množstve štýlov a farieb. S týmto topom jednoducho nemôžete urobiť chybu. Tento strih nájdete na klasických topoch, blúzkach, šatách a dokonca aj na crop topoch. Chystáte sa na brunch s kamarátkou? Oblečte si čierny top s odhalenými ramenami a farebné nohavice. Plánujete prvé rande? Vyskúšajte čiernu sukňu a kvetinovú blúzku s odhalenými ramenami. Rozlúčka so slobodou? Skombinujte jeden zo svojich obľúbených crop topov, napríklad červený top s odhalenými ramenami, s džínsovou sukňou. Plánujete ísť do kina? Čo tak blúzka s odhalenými ramenami a nádherným volánom doplnená džínsovými šortkami! Tieto topy a blúzky sú veľmi všestranné. Sú dostupné takmer v každej farbe, v každom vzore, a z každého materiálu. Takže nezáleží na tom, či sa musíte zúčastniť formálnej udalosti alebo ísť von a vyzerať neformálne, vždy si môžete obliecť španielsku blúzku bez toho, aby ste čokoľvek pokazili! Príležitostí, kam tieto blúzky nosiť je nespočetné množstvo – tento štýl jednoducho vyzerá dobre za každých okolností!

Doplňte na MODIVO svoj rozprávkový letný outfit

Ak premýšľate nad tým, čo si obliecť pod top s odhalenými ramenami odpoveďou je jednoznačne podprsenka bez ramienok. Tá by mala byť dobre priliehavá, a ideálne v neutrálnej farbe, pretože, povedzme si úprimne, viditeľné ramienka kazia vzhľad tohto topu! Ak nemáte tú správnu podprsenku, vystačíte si s bežnou podprsenkou. Stačí si stiahnuť ramienka podprsenky z ramien a zastrčiť ich do podprsenky. Riešením je ale tiež voľba topu s odhalenými ramenami, ktorý má tiež široké ramienka, takže podprsenku dokonale schovajú. Nech už hľadáte akýkoľvek druh španielskych topov a blúzok (alebo podprseniek) v akejkoľvek farbe, veľkosti alebo materiáli, na MODIVO nájdete široký sortiment týchto topov od desiatok svetových značiek a overených distribútorov. Blúzku svojich snov tu tak nájde naozaj každá dáma.

Španielska blúzka – Často kladené otázky

Španielska blúzka – ako skryť ramienka z podprsenky?

Ideálnou voľbou je vždy podprsenka bez ramienok, no stále môžete nosiť aj podprsenku s ramienkami. Len sa uistite, že ramienka si stiahnete z ramien a schováte ich do podprsenky. Prípadne skúste zvoliť blúzky so širokými popruhmi, ktoré môžu ramienka od podprsenky schovať.

Ako nosiť španielsku blúzku?

Tieto blúzky sú neuveriteľne všestranné. Nosiť ich môžete prakticky kedykoľvek a kamkoľvek. Oblečte si napríklad čierny top s odhalenými ramenami a farebné nohavice. Na rande sa zase hodí čierna sukňa a kvetinová blúzka s odhalenými ramenami, na party zvoľte napríklad červený top s odhalenými ramenami a džínsovou sukňou, alebo sa vyberte do kina v blúzke s odhalenými ramenami s nádherným volánom, ktorú doplníte džínsovými šortkami.