Objavte možnosti spojenia online a offline sveta v zážitku z nakupovania!

MODIVO predstavuje jedinečný obchod budúcnosti a pozýva vás do sveta plného moderných a inovatívnych riešení. Našim zákazníkom poskytujeme inovatívny proces výberu produktov a zadávania objednávok. Tradičné vešiaky a police s oblečením u nás nenájdete. Celá ponuka je prezentovaná komplexne na multimediálnych displejoch, ktoré slúžia na prezeranie a objednávanie tovaru. Stačí sa pohodlne usadiť na pohovku a zoznámiť sa s kolekciami tých najobľúbenejších značiek. A je z čoho vyberať!

INTERAKTÍVNE SKÚŠOBNÉ KABÍNKY MODIVO

Produkty, ktoré si vyberiete, budú čakať v zóne skúšobných kabínok, ktoré sú ako luxusné šatníky. Nájdete v nich aj šatníkovú skriňu a tablet, vďaka ktorému sa môžete rozhodnúť, ktoré oblečenie si chcete kúpiť a ktoré nie. V prípade nesprávnej veľkosti si môžete objednať tú správnu bez opustenia skúšobnej kabínky.

NAJPRV VYSKÚŠAJTE, POTOM ZAPLAŤTE

Páči sa vám produkt na našej stránke, ale chcete si ho vyskúšať, kým zaň zaplatíte? Využite službu Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte na MODIVO.

Služba Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte vám umožňuje objednať si produkty online z internetovej ponuky alebo v mobilnej aplikácii a následne si ich vyzdvihnúť a vyskúšať v predajni. Ako to spraviť? Pri nákupe na stránke zvoľte spôsob doručenia "Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte". Od momentu, keď si doma vyberiete produkty, trvá doručenie do predajne cca. 48 hodín. SMS správou vás budeme informovať, kedy bude vaša objednávka pripravená na vyzdvihnutie. V predajni zaplatíte samozrejme len za produkty, ktoré si vyberiete!

Produkty ihneď dostupné

Spájame najväčšiu výhodu online nakupovania – dostupnosť desiatok tisícov produktov od najlepších svetových značiek s tým najlepším, čo nakupovanie v kamennej predajni ponúka – možnosť vyskúšať a kúpiť si ich na mieste!

Rezervujte a vyskúšajte

Možnosť objednať, vyskúšať a zaplatiť za tovar vo vybranej predajni do 24 hodín.

Profesionálna podpora

V predajni MODIVO si môžete nielen prezrieť, vyskúšať a zoznámiť sa s konkrétnym produktom, ale tiež nechať si poradiť od nášho kvalifikovaného personálu. Vždy radi pomôžeme a poskytneme vám potrebné informácie.

100 dní na vrátenie

V kamennej predajni MODIVO je dostupný rovnaký sortiment ako v mobilnej aplikácii a v internetovom obchode. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete nákup tradične alebo online, MODIVO garantuje 100 dní na bezplatné vrátenie.

Zistite, aké je to jednoduché!

Radi si produkt pred kúpou vyskúšate? Dávame vám možnosť objednať si vybrané produkty online zadarmo
s možnosťou vyzdvihnutia, vyskúšania a platby v predajni. V kamennej predajni MODIVO si môžete vybrať z
desiatok tisíc produktov, ktoré sú dostupné ihneď.

NAJPRV VYSKÚŠAJTE, POTOM ZAPLAŤTE

1

Objednajte si cez našu internetovú stránku

Vyhľadajte a objednajte si vybrané produkty na našej stránke www.modivo.sk. Pri zadávaní objednávky zvoľte spôsob doručenia „Najprv vyskúšajte, potom zaplaťte“ a nájdite kamennú predajňu.

2

Bezplatné doručenie do 24 hodín

Objednávky do kamennej predajne sú realizované v najkratšom možnom čase, ktorý zvyčajne nepresahuje 24 hodín. Keď bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, dostanete SMS správu.

3

Navštívte kamennú predajňu

Produkty, ktoré ste si objednali v obchode, si vyskúšajte a až potom sa rozhodnite pre konečný nákup. Môžete sa poradiť s naším kvalifikovaným personálom na mieste.

4

Rozhodnite sa, zaplaťte pri pokladni a užite si nový nákup

Platbu uskutočníte až po dôkladnom oboznámení sa s produktom. K dispozícii sú tradičné spôsoby platby: v hotovosti alebo kartou. Za takúto objednávku v internetovom obchode neplatíte.

Produkty ihneď dostupné

1

Navštívte našu kamennú predajňu

Čím sa predajne MODIVO líšia od iných obchodov s oblečením a doplnkami? Úplne bezprecedentným zážitkom z nakupovania. Predajňa MODIVO v sebe spája najväčšiu výhodu online nakupovania – dostupnosť desiatok tisíc modelov topánok, z ktorých si môžete vybrať a tým, čo je na nakupovaní v kamenných predajniach najlepšie – možnosťou vyskúšať si ich na mieste.

2

Vyberte si produkt na tablete

Na prehliadanie ponuky slúžia tablety dostupné na mieste, na ktorých si môžete produkty jednoducho filtrovať podľa takých vlastností, ako je značka, farba, model alebo veľkosť. Produkty je možné objednať si tiež vopred.

3

Pridajte produkt do skúšobnej kabínky

Vybrané modely topánok si môžete pohodlne vyskúšať na mieste. Produkty sú dodávané zo skladu nachádzajúceho sa v predajni, maximálne do 3 minút. Sortiment je neustále aktualizovaný, takže každý deň pribúdajú stovky nových produktov.

4

Zaplaťte pri pokladni

Produkty, ktoré ste si vybrali, si prezrite a vyskúšajte. Ak výber splnil vaše očakávania, pristúpte s nimi k pokladni a kúpte si ich.