Možnosť doručenia zdarma a 100 dní na bezplatné vrátenie

Pri každom produkte sa nachádza informácia o čase realizácie objednávky. Objednávky pripravujeme a odosielame obvykle do 24 hodín.

Kuriér DPD: 0€ pri nákupe nad 25€ (platba vopred)


Tovar môžete vrátiť zdarma do 100 dní od prevzatia zásielky.

Dámske Pánske
AMERICANOS. FOR EVERY BODY Shop the look
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo

Taký je Americanos. Pre všetkých a pre každého. Vyberte si z klasických modelov džínsov, mäkkých svetrov, perfektne strihaných košieľ či nadčasových tenisiek... Všetko naše oblečenie je navrhnuté s dôrazom na každý detail. Z materiálov, ktoré im umožnia zažiť s vami veľa spoločných chvíľ. S myšlienkou na to, že každé telo je krásne.
FOR EVERY BODY
Neveríme na dokonalosť. Vyberáme si pravdivosť. Hľadáme, rozvíjame sa, meníme... Rovnako ako vy. Nič nevnucujeme, ale radi ponúkame. Nedávame štítky tam, kde nie sú potrebné. Navrhujeme s ohľadom na pohodlie a odolnosť. Naše oblečenie je dobré pre telo - bez ohľadu na veľkosť alebo pohlavie.
FOR EVERY YOU
Vyberáte si nadčasovú klasiku alebo sledujete trendy? Riadite sa pohodlím alebo osobitosťou štýlu? Džínsy alebo šaty? Nech sú vaše odpovede akékoľvek, poskytneme vám všetko, čo potrebujete, dokonca ešte viac. A ak o chvíľu zmeníte názor, pomôžeme vám vybudovať šatník plný univerzálnych štýlov pre vaše rôzne nálady. PS: Nechajte tú ofinu tak, vyzeráte dobre!
FOR THE PLANET
Aj keď sa staráme o seba, nezabúdame ani na to, čo je okolo nás. V našich návrhoch sa snažíme používať predovšetkým materiály, ktoré sú dobré nielen pre vaše telo, ale aj pre životné prostredie. Preto u nás nájdete zmesi z organickej bavlny s certifikátom GOTS, z lyocellového odpadu z drevnej buničiny alebo z recyklovaného polyesteru, ktorý výrazne predlžuje trvanlivosť každodenného oblečenia.